کد خبر: 1980

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷

توزیع ۴۰ هزار کیسه زباله به مناسبت روز طبیعت در مازندران

به گزارش شرق پرس، وی همچنین بیان کرد: بیش از 40 هزار عدد کیسه زباله بهمراه بروشور و بنرهای هشدار دهنده و زیست محیطی برنامه های نمادینی در سطح مناطق تفرجگاهی استان برگزار می شود.به گفته وی این اداره کل با تشکیل اکیپ ...

 

 ناصر مهردادی با اشاره به روز انس با طبیعت گفت: به منظور آموزش، ترویج و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین آحاد جامعه، فعالیت های فرهنگی و زیست محیطی مختلف در مناطق گردشگری استان پارک ها، جنگل ها، تالاب ها و سواحل دریا اجرا می شود.

به گزارش شرق پرس، وی همچنین بیان کرد: بیش از ۴۰ هزار عدد کیسه زباله بهمراه بروشور و بنرهای هشدار دهنده و زیست محیطی برنامه های نمادینی در سطح مناطق تفرجگاهی استان برگزار می شود.

به گفته وی این اداره کل با تشکیل اکیپ های سیار و اعزام به مناطق تحت مدیریت و مکان های پر ازدیاد نسبت به راهنمایی و هدایت مردم و مسافران و همچنین اطلاع رسانی مطلوب جهت استفاده درست از طبیعت و جلوگیری از تخریب آن اقدام می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به آماده باش نیروهای انتظامی از آغاز طرح نوروزی تاکنون، گفت: اولویت اصلی تمام واحدهای انتظامی برای سیزده بدر سال جاری ترافیک و روان سازی مسیرهای منتهی به جنگل، پارک ها، تفرجگاههای استان است و تمام واحدهای انتظامی در معابر و مسیرها مستقر هستند.

سرهنگ روح الامین قاسمی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیروهای خود را برای حفاظت از منازل مسکونی همشهریان در سطح شهر، اظهارداشت: استقرار نیروها به شکل گشت های انتظامی در سطح شهر صورت گرفته است.

وی به تدابیر امنیتی در خصوص جلوگیری از مزاحمت اراذل و اوباش در روز سیزده بدر ، افزود: تمام نیروهای انتظامی در جهت برقراری و تامین امنیت مردم در تمان نقاط شهری و برون شهری حضور پررنگی دارد.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو