کد خبر: 1980

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷

توزیع ۴۰ هزار کیسه زباله به مناسبت روز طبیعت در مازندران

به گزارش شرق پرس، وی همچنین بیان کرد: بیش از 40 هزار عدد کیسه زباله بهمراه بروشور و بنرهای هشدار دهنده و زیست ...

 

 ناصر مهردادی با اشاره به روز انس با طبیعت گفت: به منظور آموزش، ترویج و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین آحاد جامعه، فعالیت های فرهنگی و زیست محیطی مختلف در مناطق گردشگری استان پارک ها، جنگل ها، تالاب ها و سواحل دریا اجرا می شود.

به گزارش شرق پرس، وی همچنین بیان کرد: بیش از ۴۰ هزار عدد کیسه زباله بهمراه بروشور و بنرهای هشدار دهنده و زیست محیطی برنامه های نمادینی در سطح مناطق تفرجگاهی استان برگزار می شود.

به گفته وی این اداره کل با تشکیل اکیپ های سیار و اعزام به مناطق تحت مدیریت و مکان های پر ازدیاد نسبت به راهنمایی و هدایت مردم و مسافران و همچنین اطلاع رسانی مطلوب جهت استفاده درست از طبیعت و جلوگیری از تخریب آن اقدام می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به آماده باش نیروهای انتظامی از آغاز طرح نوروزی تاکنون، گفت: اولویت اصلی تمام واحدهای انتظامی برای سیزده بدر سال جاری ترافیک و روان سازی مسیرهای منتهی به جنگل، پارک ها، تفرجگاههای استان است و تمام واحدهای انتظامی در معابر و مسیرها مستقر هستند.

سرهنگ روح الامین قاسمی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیروهای خود را برای حفاظت از منازل مسکونی همشهریان در سطح شهر، اظهارداشت: استقرار نیروها به شکل گشت های انتظامی در سطح شهر صورت گرفته است.

وی به تدابیر امنیتی در خصوص جلوگیری از مزاحمت اراذل و اوباش در روز سیزده بدر ، افزود: تمام نیروهای انتظامی در جهت برقراری و تامین امنیت مردم در تمان نقاط شهری و برون شهری حضور پررنگی دارد.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو