کد خبر: 4729

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۴ - ۸:۴۵

توزیع ۲۶۰ تن گوشت در ساری و میاندرود

به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری،  هادی نژاد اظهار داشت: توزیع 200 تن ...

 اسماعیل هادی‌نژاد گفت: در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان ۲۶۰ تن گوشت در ساری و میاندورود توزیع می‌شود.

به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری،  هادی نژاد اظهار داشت
: توزیع ۲۰۰ تن گوشت مرغ منجمد و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد در شهرستان ساری و میاندورود توزیه می شود.

رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت ساری افزود: در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان مواد پروتئینی با قیمت مصوب در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای و برخی از فروشگاه‌های تعیین شده توزیع می‌شود.

هادی‌نژاد قیمت گوشت قرمز منجمد را کیلویی ۱۷۰ هزار ریال و قیمت گوشت مرغ منجمد را کیلویی ۵۸۵ هزار ریال برای مصرف‌کننده عنوان کرد.

این مسئول از آغاز طرح نظارتی ویژه تابستان و ماه مبارک رمضان از یکم تیر ماه در شهرستان ساری و میاندورود خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری خاطرنشان کرد: این طرح در راستای اعمال سیاست‌های تنظیم بازار به منظور کنترل قیمت‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

هادی‌نژاد با اشاره به توزیع کالاهای مورد نیاز مردم اظهار کرد: گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، شکر، زولبیا و بامیه، خرما و سبزیجات در این طرح نظارتی دارای الویت هستند.

وی ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و زمینه‌‌سازی برای دسترسی آسان مردم به مایحتاج خود را از جمله اهداف این نظارت‌ها عنوان کرد و افزود: در این طرح بازرسان این اداره به همراه بازرسان اتاق اصناف شهرستان، بر توزیع کالا به ویژه کالاهای پرمصرف مردم در این ایام، با جدیت بیشتری نظارت می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: با شروع فصل تابستان و افزایش حضور شهروندان و مسافرین در مراکز زیارتی، سیاحتی، تفریحی، فرهنگی، هنری و ورزشی، بر قیمت‌های خدمات عرضه شده توسط این مراکز نیز نظارت دقیق می‌شود.

هادی‌نژاد مراکز ارایه خدمات فنی خودرو، تعمیرگاه‌های لوازم خانگی، پایانه‌های مسافربری، آژانس‌های مسافرتی، تاکسی‌ها و آژانس‌های حمل و نقل، فروشگاه‌های عرضه مواد لبنی، پروتئینی و قنادی‌ها را از جمله مراکز مورد نظر در طرح نظارتی ویژه تابستان و ماه مبارک رمضان برشمرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل کمبود، گرانی، احتکار و کم‌فروشی را به سامانه ۱۲۴ ستاد خبری این اداره اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو