کد خبر: 5669

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۳

توجه کافی به حوزه پژوهش در کشور نمی‌شود

تیتر 3: رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی بابل گفت: توجه کافی به حوزه پژوهش نشده است. مظفر ربیعی در نخستین همایش یک روزه منطقه‌ای پژوهش در حوزه‌های اداری ...

تیتر ۳: رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی بابل گفت: توجه کافی به حوزه پژوهش نشده است.رئیس علوم پزشکی بابل

مظفر ربیعی در نخستین همایش یک روزه منطقه‌ای پژوهش در حوزه‌های اداری مالی نظام سلامت اظهار کرد: اینکه اساتید و هیئت علمی اقدام به پژوهش می‌کنند از وظایف ذاتی آنهاست اما در حوزه کارکنان پژوهش، بررسی، تحقیق و تفحص نبوده و یا اگر هم وجود داشت بسیار کم بوده است.

وی افزود: برای تحقق به این امر نیازمند تحرک و پویایی در این حوزه است، ما فکر می‌کنیم اجرا طرح نظام سلامت مبتنی بر پزشک، پرستار و پاراکلینیک است اما مسئولیت اصلی بر دوش همکاران در دانشگاه است.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی بابل با اشاره به اینکه ما از برنامه چشم‌انداز توسعه ۱۴۰۴ عقب هستیم، تصریح کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در شهریور سال گذشته همایش داخل دانشگاهی را برگزار کرد که به سبب استقبال و دستاورد خوبی که به همراه داشت امسال بین دانشگاه‌های قطب شمال کشور مازندران، گیلان، سمنان، بابل، شاهرود و گلستان برگزار شده است.

ربیعی یادآور شد: با استقبال خوبی مواجه بوده و مقالات خوبی به دبیرخانه همایش ارسال شد که امیدواریم جهش علمی در بین همکاران در سطوح مدیریت، منابع انسانی، امور اداری و مالی ایجاد کند تا در همه ابعاد سلامت بتوانیم کارهای شایسته‌تری انجام دهیم.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو