کد خبر: 11350

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۶

تلاش برای پیدا کردن کودک ۳ ساله نوری همچنان ادامه دارد

تیتر 3 » تلاش نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان نور برای یافتن کودک سه ساله مفقود شده نوری در این شهرستان ادامه دارد.

گمشده

به گزارش تیتر ۳، یک کودک ۳ ساله نوری روز گذشته که از منزل خارج شده بود در حاشیه رودخانه کوچک و باریک فصلی ‘کوسخیل ‘ مرکز شهر نور مفقود شد.
عملیات جستجوی تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و نیروی های بسیج شهرستان نور برای یافتن این کودک سه ساله تا پاسی از شب گذشته بدون نتیجه باقی ماند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور روز چهار شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت : پس از اطلاع از مفقودی این کودک به نام ‘ امیر ماهان ‘ جستجو برای یافتن آن در اطراف و داخل رودخانه تا پاسی از شب گذشته انجام شد ولی متاسفانه موفق به یافتن او نشدیم.
بابک خیابانی در خصوص چگونگی مفقود شدن این کودک گفت : بر اساس اعلام مادر این کودک ، امیر ماهان روز گذشته پس از باز کردن در ورودی از منزل خارج شد و دقایقی بعد که مادر از نبود فرزندش مطلع می شود ضمن جستجو برای یافتن کودک درخواست کمک می کند.
وی با بیان اینکه منزل مسکونی این خانواده در کنار این رودخانه فصلی کوچک مرکز شهر قرار دارد، افزود: نخستین گزینه برای یافتن این کودک جستجو در رودخانه بود که به دلیل بارندگی روز گذشته دارای آب زیاد است .
رئیس جمعیت هلال احمر نور افزود: تلاش نیروهای امدادی برای یافتن این کودک در این رودخانه فصلی که تا دریا ۴ کیلومتر فاصله دارد تا پاسی از شب گذشته بدون نتیجه ماند.
خیابان گفت: امروز نیز بدنبال فروکش کردن آب رودخانه ، یک اکیپ امدادی جمعیت هلال احمر با بسیج تمام امکانات برای یافتن کودک وارد عمل شدند.
وی اظهار امیدواری کرد که امروز بتوانیم این کودک را با تلاش نیروهای امدادی ، بسیج و سازمان آتش نشانی شهرداری پیدا کنیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو