کد خبر: 7813

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۷:۲۹

تقدیر و تشکر از مربیان و بازیکنان مازندرانی حاضر در المپیک ریو ۲۰۱۶

تیتر 3 : در اقدامی ارزشمند سپاه کربلا، سازمان بسیج ورزشکاران و اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از مربیان و ورزشکاران حاضر در ریو 2016 تقدیر بعمل آمد

تجلیل از مربیان و بازیکنان مازندرانی

تیتر ۳ : این مراسم که در سالن اجتماعات سپاه کربلا استان در ساری با حضور ورزشکاران المپیکی ریو برگزار گردید، سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور، سردار کاظم یزدانی رئیس سازمان تربیت بدنی بسیج ورزشکاران، سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان، معاونین اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها، روسای هیات ها ورزشی استان و شهرستانها حضور داشتند.

در پایان مراسم نیز در حضور مسئولین و پدر شهید محمود زعفری نژاد شهید شاخص ورزش استان مازندران در سال ۹۵ با اهدای جوایزی ارزنده از ورزشکاران مازنی المپیک ریو تجلیل بعمل آمد.

سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با بیان اینکه مازندران در عرصه ورزش قهرمانی و پهلوانی زبانزد و پیشتاز است، گفت: امروز ورزشکاران مازنی با درخشش و افتخارآفرینی شان در سنگر دیگری پرچم مقدس کشورمان  را به اهتزار می آورند.

سردار کاظم یزدانی رئیس تربیت بدنی سازمان بسیج ورزشکاران کشور نیز بیان داشت: جایگاه ورزش کشور به ویژه مازندران در عرصه های بین المللی بسیار مهم است.

در ادامه سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از شناسایی ۵ هزار شهید ورزشکار در کشور اشاره کرد و افزود: انشاالله این افتخارآفرینی و پیروزی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کاروان ورزش ایران ادامه دار باشد.

همچنین حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ۱۳ ورزشکار مازنی در المپیک ریو تلاش نمودند تا پرچم مقدس کشورمان در المپیک ریو به اهتزاز درآید، اذعان داشت: ورزش مازندران از جایگاه بسیار مهمی در کشور برخوردار است و وزیر ورزش و جوانان، مازندران را قلب ورزش کشور عنوان نمود.

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه نقش ما پاسداری از نظام انقلاب اسلامی و نقش شما افتخارآفرینی برای ورزش کشور است، خاطرنشان کرد: شما ورزشکاران با قهرمانی تان موجب غرور ملت و افتخارآفرینی کشور می شوید و الگوی بسیار مناسبی برای نوجوانان و جوانان کشور هستید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو