کد خبر: 2310

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲

تقدیر هاشمی از مسئولین وزارت خارجه

  شرق پرس:  آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر امروز شنبه در دیدار محمدجواد ظریف، معاونین و مسئولین وزارت امور خارجه، با تقدیر ...

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حمایت رهبر معظم انقلاب، مسؤولین نظام و مردم از اقدامات تیم مذاکره کننده هسته ای را بسیار ارزنده و در تاریخ ماندگار خواند و گفت: با اقتدار برای احقاق حقوق تاریخی مردم ایران در استفاده از مواهب غیرنظامی دانش هسته ای بکوشید که ملت ایران پشتیبان شماست.

 

شرق پرس:  آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر امروز شنبه در دیدار محمدجواد ظریف، معاونین و مسئولین وزارت امور خارجه، با تقدیر و تشکر از فعالیت ها، تلاش ها و برنامه های مربوط به سیاست خارجی به ویژه تیم مذاکره کننده هسته ای، اظهارداشت: روند خوبی آغاز شد که امیدواریم در مسیر آن، به عزت و سربلندی مردم ایران برسیم.

وی با ارائه تحلیلی از اوضاع کشور و نگاه جهانیان به انقلاب اسلامی درسال های گذشته، گفت: اصلاح آن نگاه، دستاورد بزرگی بود که نتیجه آن جلوگیری از گسترش دامنه تحریم ها و امیدواری مردم به رونق اقتصادی است.

در آغاز این دیدار، محمدجواد ظریف با تبریک سال نو، گزارش کوتاهی از مذاکرات اخیر، روند برنامه ها و فعالیت های سیاست خارجی در سال ۱۳۹۳ ارایه کرد./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو