کد خبر: 73821

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۲

تقدیر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل :دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اهداء لوح از بهادر مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران تقدیر کرد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از وابط عمومی اداره کل: در متن لوح سپاس دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خطاب به بهادر مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران آمده است :

 

برترین و جاودانه ترین پاداش همان خشنودی خداوند وآرامش وجدان شماست که در پی خدمات صادقانه جنابعالی در جهت رضایت حق تعالی صورت می گیردکه بدینوسیله از تلاشهای صادقانه و زحمات بی دریغ شما که در جهت رضایت حق تعالی صورت میگیرد تقدیر و تشکر بعمل می آید ، ایشان در ادامه ابراز امیدواری کرد با استطاعت از پروردگار متعال و سرلوحه قرار دادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در کلیه شئونات زندگی به ویژه خدمتگزاری به مردم شریف و متدین ایران اسلامی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

دکتر تویسرکانی در بخش دیگری از  این لوح توفیق روز افزون در پیشبرد هرچه مطلوب تر اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از حضرت احدیت برای مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مسئلت نمود.

 

گفتنی است رتبه عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران در دو سال اخیر از ۲۸ کشور به رتبه سوم ارتقاء پیدا کرده است .

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک نیز متعاقب دریافت این لوح در نشستی ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک تصریح کرد مخاطب این تقدیر نامه رؤسا و کلیه کارکنان پرتلاش ثبت استان بوده و از همگی آنها قدردانی کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو