کد خبر: 9252

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۸:۱۲

وزیر ارتباطات :

تعهد ۱۶ شرکت حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی برای ایجاد ۴ هزار شغل در مازندران

تیتر 3 » وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: قرار است شرکت‎ها برند در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی کشور، در تفاهم‎نامه‎ای، ظرف یک‎سال آینده 2 هزار میلیارد تومان در مازندران سرمایه‎گذاری و 4 هزار شغل مستقیم ایجاد کنند.

واعظی

به گزارش تیتر ۳ » محمود واعظی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آرزو داشتم تلاش‌هایی که در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام می‎دهیم به سرمایه و تحول بزرگی تبدیل شود و امروز می‎بینیم که به‎خوبی از این صنعت در جای‎جای کشور استفاده شده و نهضتی به‌وجود آمده است.

وی با اشاره به اقبال مردمی و شرایط کشور در آی‎تی و آی‎سی‎تی، افزود: فضای مجازی همانند فضای واقعی جای خود را باز کرده و نکته این است که آیا با ‎سرعتی که این حوزه در حال پیشرفت است، قانون و مقرراتی نیز وضع شده است؟ لذا اگر این نکته را به‎خوبی جا بیندازیم، می‎توانیم نتیجه مثبت آن را نیز ببینیم.

وزیر معین مازندران و البرز خطاب به صنف آی‎تی و آی‎سی‎تی تصریح کرد: وقتی مشتریان خود را از دست بدهید، تمام مجموعه خود را از دست می‎دهید، اگر کسب و کار رونق پیدا کند، همه سود می‎برند.

واعظی گفت: باید امنیت شغلی در فضای مجازی به‌وجود بیاید لذا از نمایندگان مجلس می‎خواهیم که این بحث را مورد توجه قرار داده و پاسخ مثبتی را برای سرمایه‎گذاران حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی داشته باشند.

وی بیان کرد: قرار است شرکت‎های برند در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی کشور، در تفاهم‎نامه‎ای، ظرف یک‎سال آینده ۲ هزار میلیارد تومان را در مازندران سرمایه‎گذاری و ۴ هزار شغل مستقیم ایجاد کنند و این یک فرصت است که در مقابل آن انتظار دارند امنیت شغلی آنها فراهم شود.

واعظی در پایان درباره اقتصاد مقاومتی گفت: همتی در این زمینه در مازندران انجام دادیم، باید همت دیگری نیز در استان و تهران با تشکیل جلسات خاص ایجاد شود، حوزه‎های کاری در حوزه‎های مختلف تقسیم شود، همه در حال کار و فعالیت هستند لذا نمایندگان مجلس نیز با کمک به این مجموعه، می‎توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان سهم مهمی داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو