کد خبر: 73557

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰:۰۲

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران:

تعلیم آموزه‌های دینی در مراکز دانشگاهی استان مازندران افزایش یابد

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با تاکید بر تقویت باورهای دینی در جوانان، گفت: به تعلیم آموزه‌های دینی باید در مراکز دانشگاهی اهمیت بیشتری داده شود.

تیتر ۳: آیت‌الله نورالله طبرسی امروز در دیدار با مدیران دانشکده فنی قدسیه ساری اظهار داشت: نظام تعلیم و تربیت مانند آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ و دانش جامعه دارد که در این میان نقش دانشجویان و اساتید بیشتر از دیگران است.

 

وی افزود: امروز کسب علم و دانش نقش مهمی در افزایش سطح علم، دانش و پژوهش جامعه دارد که باید سطح علمی دانشگاه‌ها افزایش یابد. زنان و دختران ما در تمام زمینه‌ها  نقش مهمی و تاثیرگذاری داشتند که باید دختران امروز که نسل آینده را می‌سازند  با قدرت آموزه‌های دینی را بیاموزند و مسیر تربیت را به درستی سپری کنند.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز که دشمنان نظام با جنگ نرم بنیان خانواده را مورد هدف قرار داده و تلاش دارند کانون خانواده را با شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی از هم بپاشند، آنچه می‌تواند مردم و به‌ویژه جوانان ما را توجیه و در مسیر انقلاب و نظام قرار دهد مراکز فرهنگی مانند دانشگاه‌ها و مراکز علمی است. سفره علم و دانش در جامعه پهن بوده بنابراین لازم است با تزکیه نفس و پاکی از این نعمت بهره مند شویم.

 

مدیر دانشکده قدسیه ساری نیز گفت: این دانشکده در مساحتی حدود چهار هکتار با دو هزار و ۴۰۰ دانشجو، ۶۵ کارمند رسمی و قراردادی و ۲۰۰ نفر استاد رسمی و حق‌التدریس فعالیت می‌کند.

 

معصومه علوی افزود: دانشجویان در رشته‌های مختلف مانند معماری، الکترونیک،کامپیوتر، حسابداری، گرافیک، نقاشی و مربی کودک مشغول تحصیل هستند. این دانشگاه دارای پنج ساختمان آموزشی و اداری، نمازخانه، دو خوابگاه، بوفه دانشجویی و یادمان شهدا بوده که اهداف این دانشکده ارتباط با صنعت، اشتغالزایی و کارآفرینی است.

 

وی گفت: برگزاری مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم خان‌طومان، اردوی راهیان‌نور، افتتاح بازارچه دانشجویی، کلنگ‌زنی یادمان شهدای گمنام و بازدید از آسایشگاه جانبازان برخی از فعالیت‌های فرهنگی این دانشکده بوده است./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو