کد خبر: 2621

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۲ - ۳:۳۶

تعداد انصرافی ها از دریافت یارانه ۷/۵ میلیون نفر

شرق پرس: با وجود گذشت یک‌روز از پایان مهلت ثبت‌نام برای دریافت یارانه‌های نقدی، هیچ آماری از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان یا انصرافی‌ها اعلام نشده ...

 

انصراف ۵ /۷ میلیون‌نفری از دریافت یارانه، اعلام قیمت بنزین و حامل‌های انرژی تا سه‌روز آینده، تخصیص یارانه اردیبهشت‌ماه به همه ثبت‌نام‌کنندگان و ورود وزارت اقتصاد و سازمان بازرسی کشور به حساب‌های بانکی افراد، مهم‌ترین اخبار روز گذشته در حوزه اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌هاست.

شرق پرس: با وجود گذشت یک‌روز از پایان مهلت ثبت‌نام برای دریافت یارانه‌های نقدی، هیچ آماری از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان یا انصرافی‌ها اعلام نشده ‌است و همچنان سایت رفاهی برای انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه در حال فعالیت است.

تنها‌ آمار اعلام‌شده درخصوص تعداد انصرافی‌ها، آماری است که رجب رحمانی، نماینده مجلس در گزارش جلسه دیروز معاونان سازمان برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری به‌نقل از معاونان نوبخت ارایه داده است.

به گزارش تسنیم و بر اساس گفته وی آمار انصراف‌دهندگان ۵ /۷ میلیون‌نفر است که ۱۰ درصد یارانه‌بگیران را دربرمی‌گیرد. آماری که به نظر می‌رسد صحیح باشد و دولت را مجبور کند همچنان به ۷۰‌میلیون‌نفر یارانه نقدی بپردازد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو