کد خبر: 20208

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۴۱

مدیرکل اوقاف مازندران:

تصمیمات خُشک‌فِکر ترامپ نشان از فروپاشی آمریکا دارد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ما عزت و افتخار داد، گفت: در زمان کنونی با تصمیمات خشک‌فکر ترامپ نشانه‌های فروپاشی آمریکا مشاهده می‌شود.

به گزارش تیتر ۳: حجت‌الاسلام ستار علیزاده بعد از ظهر امروز در جلسه نشست تخصصی کارشناسان اجارات و بهره‌وری اوقاف مازندران، اظهار کرد: ایران اسلامی از لحاظ علمی نسبت به سال‌های گذشته بسیار پیشرفت کرده است که همه اینها را مدیون انقلاب اسلامی هستم.

 

وی با اشاره به اینکه پیشرفت‌های علمی در حوزه‌های مختلف مانند پزشکی، صنعت، دفاعی و… نسبت به دوران قبل از انقلاب اسلامی اصلاً قابل مقایسه نیست، افزود: جمهوری اسلامی ایران هنوز به اهداف واقعی انقلاب اسلامی دست پیدا نکرده اما این به‌معنای ضعف نیست چون آثار و برکات آن بسیار زیاد است و برای تحقق آن باید بیشتر از گذشته تلاش شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه برخی‌ها غیرمنصفانه دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را زیر سؤال می‌برند، ادامه داد: افراد خشک‌فکر و تنگ‌نظر دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را ناچیز تلقی می‌کنند و به‌دنبال تطهیر کردن رژیم منحوس پهلوی هستند.

 

علیزاده با تأکید بر اینکه باید با اتحاد و همدلی مشکلات کشور را برطرف کرد، افزود: اگر با رویکرد عقلانی و علمی نگاه کنیم می‌بینیم که انقلاب اسلامی موجب پیشرفت کشور شده است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ما عزت و افتخار داد، اضافه کرد: در زمان کنونی با تصمیمات خشک‌فکر ترامپ نشانه‌های فروپاشی آمریکا مشاهده می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه فروپاشی استکبار جهانی نصرت خدا و وعده خداوند است، گفت: ظلم آمریکا مانند فرعون و نمرود از زمین برچیده می‌شود./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو