کد خبر: 551

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱

تصفیه خانه فاضلاب بهشهر به بهره برداری رسید

  به گزارش شرق پرس، محمد تقی نورزاد صبح امروز در مراسم افتتاح تصفیه خانه بهشهر اظهار کرد: در گذشته به لحاظ کیفی ...

 

فرماندار بهشهر گفت: تصفیه خانه فاضلاب بهشهر همزمان با دهه فجر به بهره برداری رسید.

 

به گزارش شرق پرس، محمد تقی نورزاد صبح امروز در مراسم افتتاح تصفیه خانه بهشهر اظهار کرد: در گذشته به لحاظ کیفی و به لحاظ کمی در بهشهر دچار مشکل آب شرب بودیم.

وی با اشاره به تلاش مدیران شهرستان در جهت تامین آب سالم و بهداشتی تصریح کرد: طرحی را در دست بررسی و مطالعه داریم که با اجرای آن آب شرب شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه از محل سد گلورد تامین خواهد شد.

نورزاد گفت: پروژه بهسازی و مرمت و ارتقا تصفیه خانه آب شرب بهشهر با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید و دبی آب قابل تصفیه آن ۴۰ لیتر در ثانیه است.

وی خاطر نشان کرد: توسعه روستاهای ما در گرو پر رنگ تر شدن فعالیت شوراها و دهیاری های روستا است.

وی با اشاره به تحریم های غرب علیه ایران پیشرفت های اخیر را نتیجه غیرت و همیت جوانان و دانشمندان جامعه دانست و افزود: تحریم ها مشکلات عدیده اقتصادی را برای ما در بر داشت، اما در شهرستان توانستیم به خوبی با منابع محدود خیلی از پروژه ها را به بهره برداری برسانیم، که جا دارد از تلاش تمامی مدیران قدردانی بکنم.

آیت الله جباری، امام جمعه بهشهر نیز با تاکید بر مسئله تعاون و راهگشا خواندن آن گفت: تعاون از ضروریات زندگی اجتماعی هست و بدون تعاون، زندگی اجتماعی بشر، به بن‌بست می‌رسد.

وی، جانبازان را محصولات ارزشی جنگ خواند و تصریح کرد: امید دادن به مردم و نیروهای ارزشی انقلاب از واجبات است و باید آنها را هدایت کرد.

فرماندار بهشهر نیز خاطر نشان کرد: ما ظرف ۳۵ سال به بالاترین حد پیشرفت رسیده ایم و باید تلاش خود را بیشتر کنیم.

نورزاد گفت: باید به مسئله اشتغال توجه ویژه داشت و در این راستا تعاونیها تاثیر گذار ترین عامل خواهند بود و همه را باید تشویق به تعاون کرد.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو