کد خبر: 7307

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۷

مدیرکل حمل و نقل مازندران:

تصاویر دوربین ثبت تخلف به انتظامی مازندران منتقل می شود

مدیر کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان مازندران از انتقال تصاویر دوربین‌های کنترل جاده ای و دوربین‌های پلاک خوان و ثبت تخلف به مرکز فرماندهی نیروی انتظامی خبر داد.

تیتر ۳: احمد آفرین محمد زاده صبح سه شنبه در مراسم رونمایی از مرکز انتقال تصاویر مرکز مدیریت راه‌ها به فرماندهی انتظامی استان گفت: توسعه سامانه‌های حمل‌ونقل هوشمند در دستور کار این اداره کل به منظور ارتقای ایمنی و حفظ جان کاربران جاده می‌باشد.

 آفرین محمد زاده افزود: جاده‌های استان مازندران به دلیل قرارگرفتن در کریدور شمال به جنوب، شرق به غرب و همچنین وجود دریای مازندران و جنگل‌ها و به لحاظ گردشگری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و ارتقاء ایمنی و کیفیت راه‌ها و محورهای شریانی در اولویت اول قرار دارد.

وی تصریح کرد: حضور پلیس‌راه در جاده‌ها امنیت آن را دوچندان می‌کند و تعامل حمل‌ونقل و پلیس و راهداری در کاهش تصادفات و شدت آن و رسیدگی به‌موقع نقش مؤثری دارد.

فرماندهی انتظامی استان مازندران با تأکید بر اهمیت توسعه دوربین‌های نظارتی و کنترلی بیان داشت: با توجه به تردد بسیار بالا در محورهای استان مازندران، توسعه دوربین‌های ثبت تخلف و ثبت سرعت و همچنین دوربین‌های نظارتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

سردار میر فیضی در این مراسم ضمن بیان عملکردهای مختلف مرکز فرماندهی و کنترل نیروی انتظامی استان به اهمیت سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت راههای استان اشاره کرد و با توجه به نقش ارزنده آن توسعه هر چه بیشتر این سامانه‌ها را مورد تأکید و نیاز اعلام کردند./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو