کد خبر: 12105

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۸:۴۲

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران :

تشکیل خانه احزاب در مازندران به زودی محقق می شود

تیتر 3 » مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: بزودی خانه احزاب در مازندران به عنوان نخستین استان کشور تشکیل می شود.

خانه احزاب مازندران

به گزارش تیتر ۳ » جعفر قمی اویلی در همایش معاونان فرمانداران مازندران در فرمانداری نور گفت: براساس بخشنامه ای که از سوی مقام عالی وزارت کشور به تازگی به استانداری مازندران ارسال شده است خانه احزاب در مرکز این استان تشکیل و به تدریج در شهرستان ها نیز فعال خواهد شد.

وی افزود: با شکل گیری خانه احزاب و در پی آن هم افزایی با فعالان سیاسی خطوط قرمز اولویت های نظام اسلامی مشخص می شود به گونه ای که مسئولان به ویژه معاونان فرمانداران می توانند برابر افرادی که مقابل دولت افراط و یا تفریط می کنند لنگر تعادل ایجاد کنند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در ادامه با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظام اسلامی گفت : مسئولان و دست اندرکاران ذیربط باید از هم اکنون در شهرستان ها اطلس انتخابات را تکمیل کنند و ضمن آنکه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز بسیار مهم است.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران در ادامه با اشاره به عملکرد این دولت در نظام اسلامی گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای این دولت بحث برجام بود و در سایه چنین اتفاقی جنگی که علیه ایران اسلامی تدارک دیده شده بود، رخ نداد.

وی همچنین با اشاره به برخورداری مازندران از مزیت های فراوان در حوزه های مختلف  اظهار داشت: اگر چه این استان از لحاظ برخورداری از موقعیت های ممتاز در حوزه های گردشگری، تاریخی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، صنعتی و کشاورزی وضعیت بسیار خوبی دارد ولی در بخش شاخص های توسعه رتبه هفتم را دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو