کد خبر: 3987

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۳

ترکیدگی لاستیک هواپیما پرواز ساری – بغداد را لغو کرد

به گزارش شرق پرس,  پرواز ساعت 15 ساری - بغداد در روز گذشته قرار بود عازم کشور عراق شود که قبل از پرواز ...

 

بر اثر ترکیدگی لاستیک هواپیما پرواز ساری- بغداد در فرودگاه ساری لغو شد.

به گزارش شرق پرس پرواز ساعت ۱۵ ساری – بغداد در روز گذشته قرار بود عازم کشور عراق شود که قبل از پرواز به دلیل نقص فنی ناشی از ترکیدگی لاستیک از حرکت بازایستاد تا بار دیگر مسافران از فرودگاه عازم هتل و منازل خود شوند.

مسافرانی که برای حضور در مراسم ولادت سالار شهیدان خود را رهسپار زیارت حرمین شریفین در کربلای معلی کرده بودند از ظهر روز گذشته خود را به فرودگاه ساری رساندند تا شب ولادت سالار شهیدان را در کربلای معلی باشند.

حین پرواز هواپیمای جمهوری اسلامی ایران از ساری به بغداد، عوامل فنی متوجه ترکیدگی لاستیک و نقص فنی شده و خلبان هواپیما از انجام عملیات پرواز منصرف شد.

بر اساس اعلام مسئولان هواپیمایی کشوری، قطعات مورد نیاز برای جایگزینی لاستیک ترکیده شده از طریق زمینی به فرودگاه ساری انتقال داده شده است.

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های مازندران دقایقی پیش با تایید خبر فوق گفت: عملیات بازسازی و رفع نقص فنی و جابجایی لاستیک ترکیده شده در حال اتمام است.

به گزارش تسنیم, احمدی افزود: قرار است پرواز ساری – بغداد  عصر امروز ساری را به مقصد این کشور ترک کند تا مسافران در شب ولادت ابالفضل العباس راهی کربلای معلی شوند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو