کد خبر: 10547

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹

وزیر اطلاعات

تروریست‌های تکفیری خارجی با بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری دستگیری شدند!

تیتر 3 » وزیر اطلاعات از دستگیری تعدادی از تروریست‌های تکفیری خارجی به‌همراه بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی

به گزارش تیتر ۳: وزیر اطلاعات از دستگیری تعدادی از تروریست‌های تکفیری خارجی به‌همراه بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا سیما و در حاشیه مراسم شام غریبان سید الشهدا(ع) در تهران با بیان این مطلب افزود: به‌برکت توسلات و دعاهای مردم محب اهل بیت (علیهم السلام)، رحمت واسعه خداوندی شامل این سرزمین گردید و سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی و مردم شریف استان فارس توانستند یکی از توطئه‌های ضدامنیتی گروه‌های تروریستی تکفیری را خنثی نموده و از ارتکاب جنایات غیرانسانی در مراسمات تجدید بیعت با الگوی آزادگان جهان ممانعت به عمل آورند.

وی با تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران بزرگوارش به امت عزادار افزود: در این عملیات تعدادی از عناصر تروریست که همگی اتباع غیرایرانی بودند دستگیر شدند و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری و تجهیزات متعلقه از تروریست‌ها کشف و ضبط گردید.

وزیر اطلاعات ابراز کرد: اسناد موجود نشان دهنده خط‌دهی دشمنان ایران اسلامی از آن سوی مرزها در هدایت عناصر تروریست برای ایجاد نزاع‌های مذهبی در داخل کشور بوده که با هشیاری  مردم شریف ناکام مانده است.

به‌گفته حجت الاسلام والمسلمین علوی، اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک به اطلاع مردم شریف رسانده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو