کد خبر: 73128

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳

رئیس پلیس راه مازندران:

تردد تمامی تریلرها از محور هراز ممنوع است/ یک‌طرفه شدن جاده هراز از فردا

تیتر 3: علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران ، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت ...

تیتر ۳: علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران ، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

وی درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه در محور هراز ممنوع اعلام شده است.

 

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلرها همچنان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: محدودیت یک طرفه شدن خودروها فردا در این محور اعمال می‌شود.

 

قدمی به محدودیت تردد تمامی تریلرها به‌ جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور سوادکوه اشاره کرد و گفت: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

 

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان همچنان ممنوع است، یادآور شد: محدودیت یک طرفه شدن این محور امروز و فردا اعمال خواهد شد.

 

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر اینکه مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است، یادآور شد: با توجه به حضور مسافران شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مازندران هستیم که لازم است رانندگان از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، انحراف به شانه خاکی جاده و رانندگی با خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند.

 

قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو