کد خبر: 14947

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۳

حادثه در جاده سوادکوه

تداوم سونامی تصادفات در محور های شمالی ایران/ برخورد اتوبوس با تریلی در سوادکوه

برخورد اتوبوس با تریلی در سوادکوه در فاصله کمتر از سه ساعت تا وقوع تصادف قطار با نیسان در مازندران سبب شد تا سونامی تصادفات در محورهای شمالی ایران پایان نیابد.

تیتر ۳: به دنبال وقوع حادثه ریلی در استان سمنان از شمال کشور، امروز نیز محور ریلی ساری – قائمشهر حادثه آفرید.

به دنبال این حادثه که منجر به برخورد قطار با راننده وانت شده بود دو سرنشین این خودرو بر اثر آتش سوزی خودرو در دم جان باختند. سه ساعت بعد نیز در محور سوادکوه استان مازندران، یک تریلی با اتوبوس برخورد کرده است که حادثه آفرید.

این اتوبوس که از تهران به بابلسر در حرکت بوده به دلیل عدم رعایت فاصله طولی راننده اتوبوس سانحه آفرید.

احمد آفرین محمدزاده، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران به تسنیم گفت: این اتوبوس متعلق به تعاونی دو بابلسر بوده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه تنها راننده اتوبوس آسیب دیده که به صورت سرپایی مداوا شد، افزود: دلیل تصادف متعاقبا اعلام می‌شود.

اظهارات مدیرکل پایانه‌های مازندران در حالی از مصدومیت یک نفر خبر می‌دهد که مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، تعداد مصدومان سانحه امشب در محور سوادکوه را ۹ نفر اعلام کرده است.

مجتبی اکبری با بیان اینکه هنوز اخباری مبنی بر فوتی در اتوبوس یا تریلی گزارش نشده است، تصریح کرد: مصدومان به مراکز درمانی اورژانس و هلال احمر اعزام شدند.

ذکریا اشکپور، سخنگوی اورژانس مازندران به تسنیم گفت: این حادثه ۱۲ مصدوم داشته که مصدومان به بیمارستانی زیرآب منتقل شدند.

وی بیان کرد: راننده ۶۰ ساله اتوبوس برای درمان‌های تخصصی به بیمارستان رازی قائمشهر انتقال یافت و حال هیچ مصدومی وخیم نیست./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو