کد خبر: 12223

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۷:۴۲

تخریب منازل فقرا، مدارا با منازل رفقا !

تیتر 3 » حدود دو ماه پیش در شهریور ماه سال جاری اداره جهاد کشاورزی بابلسر با اجرای بخشی از حکم دریافتی در یک اقدام عجیب، تعدادی خانه نیمه‌ساز را در محله پشت امامزاده ابراهیم(ع) تخریب کرد ! و اذعان داشتند که بزودی مابقی منازل موجود در این منطقه فقیرنشین که دارای ساکنین هستند نیز تخریب نماید!؟

تخریب منازل
به گزارش تیتر ۳ به نقل از تابناک درمنطقه اناری بطرف آبندان بابلسرفاصله ۱۵۰متری آبندان ، عدهای درزمینهای شالیزاری اقدام به ویلاسازی نمودندومتاسفانه احتمالا با… ها و …اقدام به انتقال آب وبرق ومخابرات نمودند. مجتمع عظیم رویال مال با تعداد ۵۵۰ واحد تجاری یکی از بزرگترین پروژهای مازندران است و در زمین کاملا کشاورزی ساخته شده است.
جالب این که منازل تخریب شده در فقرنشین منقطه بابلسر وجود دارد و جالب تر این که این قشر زحمتکش و شهید پرور بیشترین نقش را در صحنه های انقلابی دارند و شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب نمودند و همواره در انتخابات حضور حداکثری را دارند….
در نقطه مقابل املاک گران قیمت در مناطق بسیاری از بابلسر از جمله منطقه اناری ، کنار دریا کنار و میاندشت و غیره وجود دارد که نه تنها تخریب نشده ، بلکه هر روز در دل منطقه کشاورزی آبادتر هم می شود!؟
 از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
 جالب این که روبروی شهرک دریا کنار بزرگ در قلب کشتزارهای برنج ، مجتمع تجاری تفریحی تجاری رویال مال ،در اتوبان بابلسر- فریدونکنار در زمینی به مساحت ۳۳۰۰۰ متر مربع در حال تکمیل پروژه می باشد و مراحل پایانی خود را طی می کند . این مجتمع عظیم با تعداد ۵۵۰ واحد تجاری یکی از بزرگترین پروژهای مازندران است و در زمین کاملا کشاورزی ساخته شده!؟ ولی با قدرت به ثروت اندوزی خود ادامه می دهد!؟
البته چندی پیش از طرف جهاد بنری بر روی آن نصب شد ….و ظاهرا پرونده دادگاهی دارند!؟ ولی این مجتمع در حال تکمیل است و ظاهرا عده زیادی در این مورد  ذی نفع می باشند….
پرسش این است در حالی که حداقل دوسال از ساخت این مجتمع می گذرد ، چگونه آقایان تازه به فکر این افتادند که کاربری آن مشکل دارد که البته ظاهرا فرقی هم نمی کند …..
 از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
 در میاندشت در دل دشتهای زیبا و سر سبز املاک زیادی ساخته شده است و حصار کشی است ولی جالب این که کسی کاری به کار آنها ندارد ….
 درمنطقه اناری بطرف آبندان بابلسرفاصله ۱۵۰متری آبندان درزمینهای شالیزاری اقدام به ویلاسازی نمودندومتاسفانه احتمالا با… ها و …اقدام به انتقال آب وبرق ومخابرات نمودند…
 از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
در منطقه اناری مناطقی دیوار کشی شده اند و بنای کوچکی در آن ساخته شده تا براحتی سند بگیرند!؟
جالب این که تا کنار این املاک با سنگ ریزه ها سنگفرش شده است! البته از یک منبع موثق شنیدیم که این سنگ ریزه ها قرار بود در روستایی دیگر استفاده شود که سر از این جا در آورد!؟
سوال اینجاست آیا قانون تنها برای فقرا قابل اجراست؟ و فقط منازل زحمتکشان شهر باید تخریب شود؟
آقایانی که دم از قانون می زنند ، زورشان به پولدارها نمی رسد ، یا قضیه چیز دیگری ست…
امیدواریم مسئولان محترم پاسخ قانع کننده ای ارائه دهند تا این شائبه ها از بین برود…
 تعداد دیگری از املاک در قلب کشاورزی شهرک اناری و میاندشت بابلسر:
 از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
از تخریب منازل فقرا تا مدارا با املاک رفقا ؟
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو