کد خبر: 73635

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۰

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

تحویل ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تجهیزات ورزشی به مدارس مازندران

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 6 میلیارد و 400 میلیون ریال تجهیزات ورزشی به مدارس استان مازندران تحویل داده شد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید علی ساداتی» افزود: این اعتبار برای اجرای طرح ها و برنامه های وزارتی و استانی در اختیار شهرستان ها و مناطق و مدارس استان قرار گرفت.

 

وی با اشاره به زمینه های بکارگیری مبلغ ذکر شده تصریح کرد: تاکنون ۶۴۰ میلیون تومان جهت خرید تجهیزات و لوازم ورزشی مدارس، تهیه لباس ورزشی برای معلمان استان و اجرای شاخص های تفاهم نامه منعقده با وزارت آموزش و پرورش هزینه شد.

 

ساداتی با بیان اینکه در سال گذشته کل مبلغ هزینه شده در این زمینه ۶۴۲ میلیون تومان بود، اظهار داشت: این در حالی است که در سال جاری تا امروز ۶۴۰ میلیون تومان هزینه شده و امید است این رقم تا پایان سال به حدود یک میلیارد تومان افزایش یابد.  

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: در صورت تحقق رقم یک میلیارد تومانی در این حوزه می تواند موجب جهش چشمگیری در اجرای ساعت درس تربیت بدنی و تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز ساعت درس تربیت بدنی شود.

 
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو