کد خبر: 17800

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۲

فوتسال لیگ برتر کشور

تحقیر شهروند ساری مقابل گیتی پسند/ شهروند در حضور تماشاگران پرشورش از پس گیتی پسند برنیامد

تیتر 3 » تیم شهروند ساری در خانه در حضور تماشاگران پرشورش برابر گیتی پسند اصفهان متحمل شکست سنگین و تحقیرکننده شد.

شهروند ساری

به گزارش تیتر ۳ »  در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امشب شهروند ساری در حضور تماشاگران پرشورش متحمل شکست سنگین ۸ بر ۲ مقابل گیتی پسند اصفهان شد.
این بازی که در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر پرشور ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی برگزار شد، در نهایت ۱۰ گل داشت که سهم گیتی پسند ۸ گل و شهروند تنها دو گل بود.
در این دیدار اصغر حسن زاده سه بار، مهدی جاوید دو بار، احمد اسماعیل پور،مورونو و سعید افشار زننده ۸ گل گیتی پسند اصفهان بودند و دو گل شهروند ساری را نیز رضا امانی و محمدرضا کرد به ثمر رساندند.
این نتیجه در حالی برای شهروند ساری رقم خورد که در نیمه نخست این بازی دو بر یک به نفع تیم مهمان گیتی پسند اصفهان بود اما در نهایت عملکرد بازیکنان شهروند در نیمه دوم بسیار ضعیف بود که ۶ گل دیگر از حریف خود دریافت کردند تا شکست سنگینی مقابل هواداران شان چشیده باشند.
با این برد تیم گیتی پسند اصفهان صاحب ۳۸ امتیاز شد و همچنان در صدر جدول جای گرفت اما شهروند ساری با ۲۱ امتیاز در رده هفتم جدول ۱۴ تیمی ایستاد.
قضاوت این دیدار که بر عهده داوران حسین شاه مرادی و علیرضا رمضانی بود، سعید بلباسی بازیکن شهروند ساری با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.
همچنین در این دیدار رضا امانی دیگر بازیکن شهروند ساری نیز از داور این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
شکست ۸ بر ۲ شهروند ساری مقابل گیتی پسند موجب شد تا شهروند در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور یکی از ضعیف ترین نتیجه را در بین تیم ها کسب کند.
حاشیه های این دیدار:
تیم گیتی پسند اصفهان در ابتدای بازی با ترکیب سپهر محمدی، احمد اسماعیل پور، افشین کاظمی، مهدی جاوید و اصغر حسن زاده حاضر شد.
تیم شهروند ساری نیز در ابتدای این دیدار با ترکیب سینا پرکاس، محمود لطفی، مرتضی عظیمایی، علی ابراهیمی و طاها مرتضوی در زمین حضور یافت.
محمد طاهری بازیکن ملی پوش شهروند ساری به خاطر مصدومیت غایب این دیدار بود و از روی نیمکت نظاره گر باخت تیم شهروند ساری بود.
کاضم حیدر زاده ناظر فدراسیون فوتبال و منوچهر نظری نیز ناظر داوری این دیدار بودند.
بیش از چهار هزار تماشاگر در سالن سید رسول حسینی ساری حضور داشتند
هزاران تماشاگر ساروی به خاطر گنجایش سالن ورزشی سید رسول حسینی پشت درب بسته سالن بودند.
به خاطر اعتراض تماشاگران ساروی به نحوه قضاوت، داور این دیدار چند دقیقه ای حاضر به ادامه این بازی نشد.
در بین دو نیمه این دیدار به خاطر حماسه ۹ دی از سوی سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از خانواده ورزشکار ساروی شهید محمد مظلومی تجلیل شد.
این دیدار از شبکه استانی تبرستان از ساعت ۱۶ پخش زنده شد.
اشکان خورشیدی داور ساری و لیگ برتر فوتبال کشور در سالن ورزشی حضور داشت و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
پنج بازیکن تیم گیتی پسند اصفهان را بازیکنان تیم ملی فوتسال تشکیل می دادند.
رضا لک سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان با بیان اینکه بازی کردن در ساری برای هر تیمی سخت است، گفت: برای مدعی ماندن در کورس عنوان قهرمانی به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم که با تلاش بازیکنانم در این دیدار دشوار رسیدیم.
علیرضا رعدی سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری ضمن تمجدید از دروازبان گیتی پسند و عدم رضایت از عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم افزود: برای سه امتیاز این بازی برنامه داشتیم که در نهایت تجربه بازیکنان حریف منجر به شکست شهروند شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو