کد خبر: 20281

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۶

فرمانده انتظامی استان مازندران عنوان کرد:

تحقق شعار ما می توانیم با تلاش جهادی پلیس/جامعه محوری و افزایش اعتماد عمومی

فرمانده انتظامی استان مازندران در جمع فرماندهان ومسئولان انتظامی استان و شهرستان های تابعه، گفت: شعار ما می توانیم با تلاش جهادی پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی محقق خواهد شد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل  از پایگاه خبری پلیس،سردار “سید محمود میرفیضی” صبح امروز در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان و شهرستان های تابعه با اشاره به اقدامات فرماندهی انتظامی استان در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی،گفت: یکی از اهداف طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، افزایش اعتماد عمومی و جلب مشارکت حداکثری مردم در برقراری نظم و امنیت است.

 

وی تصریح کرد: پلیس با رویکرد جامعه محوری بدنبال افزایش اعتماد عمومی، مقبولیت، افزایش مشارکت های عمومی در راستای تولید امنیت اجتماعی است .

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اجرای طرح ظفر در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان، افزود: برابر نظرسنجی های به عمل آمده، مردم شریف استان اقبال مناسبی به پلیس دارند و در مجموع از عملکرد پلیس راضی هستند.

 

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: در جلسات و ملاقات حضوری در محلات، اماکن عمومی، مساجد، مدارس و سازمان های دولتی، شاهد رضایتمندی عمومی مردم از پلیس هستیم.

 

وی تحقق شعار ما می توانیم را مستلزم تلاش جهادی فرماندهان،مدیران و کارکنان انتظامی استان دانست و افزود: با تلاش جهادی و حضور فعال و هوشمندانه کارکنان در عرصه نظم و امنیت به موفقیت های خوبی در همه حوزه ها خواهیم رسید.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه با اشاره به روزهای پایانی سال و ضرورت برقراری نظم و امنیت در این ایام و ایام تعطیلات نوروز، گفت: باید از هم اکنون تمهیدات و تدابیر لازم را پیش بینی و طرح ریزی کرد.

 

وی به نقش مهم رسانه ها در راستای فرهنگ سازی و آگاهسازی عمومی در جامعه اشاره کرد و بر استفاده از این ظرفیت در ایام نوروز و روزهای پایانی سال در جهت پیشگیری از جرایم تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو