کد خبر: 13900

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۲

وفاق در استانم آرزوست

تحقق شعار ساری، شهری آباد و نماد همگرایی/ آرزویی که در منم منم زدنها له شد

ابتدای شهریور ماه سال جاری پایگاه خبری تحلیلی تیتر 3 در یادداشتی با عنوان حسین زادگان و عبوری، همگرایی استراتژیک یا نمادین؟! بدون پیش داوری تنها به تحلیل وضع موجود در مرکز استان پرداخت....

اختصاصی تیتر ۳/خدیجه غزانی:  ابتدای شهریور ماه سال جاری پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در یادداشتی با عنوان حسین زادگان و عبوری، همگرایی استراتژیک یا نمادین؟! بدون پیش داوری تنها به تحلیل وضع موجود در مرکز استان پرداخت.

 

 

 

 

 

در این یادداشت سعی شد به نکات مثبت دوشخصیت پرسروصدای این روزهای استان و برخی برنامه های توسعه طلبانه آنان گریزی زده شود. در این میان هدف پاسخ به این دغدغه ذهنی بود که آیا دست دوستی دادنهای این دو مسئول جوان ادامه دار خواهد بود و یا این رایحه آرامش بخش تنها آتش زیر خاکستر است…؟!!

 

 

 

در نهایت این سوال ها از جانب نگارنده مطرح می شود:

… آیا براستی این همگرایی قرار است به عملگرایی ختم شود!! آیا این دست مودت دادنها می تواند ارتباطی با انتخابات شورای اسلامی شهرها و انتخابات ریاست جمهوری در چند ماه آینده داشته باشد؟! آیا می توان امید داشت بالاخره پس از تعویض دولتها و دادن جای خود به یکدیگر، شاهد همکاری مسالمت آمیز فرزندان صالح و شایسته این دولتها با یگدیگر باشیم؟!! یا اینکه خروج شهر ساری از تک قطبی عبوری و تبدیل شدن به دو قطبی عبوری و حسین زادگان، شهر ساری را وارد حاشیه فرسایشی جدیدی می کند؟!!

 

دیری نمی پاید که یک اتفاق ناگوار در مسیر کمربندی تازه افتتاح شده شهر ساری و سخنرانی پرسروصدای عبوری شهردار ساری ، یادداشت دیگری را در همین پایگاه به رشته تحریر درمی آورد:

مرکز مازندران آبستن سخنرانی های افشاگرایانه می شود:

هنوز چند روزی از این یادداشت نمی گذرد که موافقین و مخالفین این سخنرانی به صحنه می آیند :

مجتبی زارعی با انتشار نامه سرگشاده فرماندار ساری را به پاسخگویی به این سخنرانی فرامیخواند. در مدت زمانی کمتر از ۴۸ ساعت حسین زادگان در جلسه شورای اداری چهاردانگه  مطالبی را عنوان می کند که ادبیات آن  به مانند ادبیات کلام عبوری سنگین و التهاب گرایانه است. گرچه وی با این نطق که من اهل بگم بگم ها نیستم سعی کرد به مانند عبوری مصداقی حرف نزند اما لفظ کلام وی و حرفهایی که وی به آن اشاره کرد از جمله “پروژه عظیم عسلویه که جزو بزرگترین پروژه های  کشور است بدون سرو صدا افتتاح می‌شود ولی در مرکز استان برای افتتاح یک زیرگذر و پل هزینه آن چنانی پرداخت می‌کنند.” نشان داد که وی هم به مانند عبوری اصراری بر کوتاه آمدن از مواضعش ندارد.

 

 

اما آنچه مهم می نماید مردم هستند. مردمی که نشان دادند در بزنگاهها چگونه پشت هر دوی این گروهها چه تیم مدیریت شهری و چه دولت تدبیر و امید ایستاده اند و هرلحظه به ندای آنان لبیک گفتند و با صبوری، کاهلی ها را تاب آوردند و اندک خدمات را هم ارج نهادند.

باید به این مسئولین گفت که حق این مردم اینچنین سنگ خود به سینه زدنها نیست .. لطفا کمی برای مردم وقت بگذارید..

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو