کد خبر: 73152

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۰

نماینده مردم قائم‌شهرو سوادکوه در مجلس:

تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد، حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است

تیتر 3: سید‌علی ادیانی عصر پنجشنبه در مراسم یادواره 10 شهید روستای ارفع‌ده بخش مرکزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برخی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد در ...

تیتر ۳: سید‌علی ادیانی عصر پنجشنبه در مراسم یادواره ۱۰ شهید روستای ارفع‌ده بخش مرکزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برخی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد در انسان وجود دارد و انسان بر پایه فطرت پاک‌انسانی خلق شد، اظهار‌کرد: نزدیکی به فطرت پاک، باعث نزدیکی به خداست و تفاوت انسان‌ها هم در همین نکته‌ است.

 

وی با بیان اینکه میل به جاودانگی توسط خدا در درون انسان قرار دارد و این میل، فطری و خدایی است، افزود: انسان در منظومه خلقت، عالم اکبر است و منظومه خلقت هم عالم اصغر است و هر چه در وجود انسان توسط خدا ایجاد شد پاسخ آن در جهان اصغر وجود دارد و میل به جاودانگی در درون ما است و برای تحقق میل به جاودانگی، ادامه نسل انسان، کار خیر، ساخت‌مسجد و شهادت نمونه‌ای از میل به جاودانگی است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از شهدا در قرآن به عنوان جاودانه یاد شد، خاطر‌نشان‌کرد: استقبال گسترده از شهید حججی بیانگر آن است که علاقمندان به جاودانگی خود را با این شهید متبرک کردند.

 

ادیانی، ملت ایران را حافظ قرآن ذکر کرد و علت موفقیت آنان در مقایسه با دیگر انقلاب‎ها را اعتقاد به قرآن و اهل‌بیت(ع) توصیف کرد و با بیان اینکه ایمان و صلابت ملت ایران و خون شهدا باعث حفظ نظام اسلامی شد، اظهار‌کرد: ملت ایران حرف اول را در جهان اسلام می‌زند که به برکت خون شهدا به دست آمد.

 

وی با بیان اینکه «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است و کارشناسان اقتصادی هم‌‎سو با دولت و تیم اقتصادی نزدیک به جریان دولت تا ۳۰ درصد مشکلات کشور را مرتبط با تحریم می‌دانند، بیان‌کرد: ۷۰ درصد مشکلات کشور به دلیل مدیران ضعیف، نا‌کار‌آمد، بی‌توجه، رو به سمت مادی‌گرایی و دنیا‌زده بر خلاف وصیت شهدا هستند.

 

نائب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: ۴۰ تا ۵۰ نماینده از ۲۹۰ نماینده مجلس‌شورای اسلامی به عنوان مجلس‌گردان هستند و این موضوع در ادوار مجلس شورای اسلامی بر روی صندلی‌های قرمز قبلی و صندلی‌های سبز فعلی وجود داشت.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهدا اجازه نمی‌دادند که میلیارد‎ها در دولت اسلامی، وزیر باشند و وزرایی با بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه خود‌اظهاری وجود دارند و حرف من سیاسی وو جناحی نیست و حرف مردم عادی و شهداست، خاطر‌نشان‌کرد: به عنوان نائب‌رئیس کمیسیون انرژی می‌گویم که پول داریم ولی حیف‌و میل و ریخت‌و پاش هم داریم.

 

ادیانی با اشاره به اینکه در ۵ سال اخیر، گازرسانی تعطیل بود و آب‌رسانی هم نیمه‌تعطیل بود و از پیگیری‌هایی هم که انجام شد، تقدیر می‌کنم ولی این خدمات در شأن مردم نیست، اظهار‌کرد: تامین اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای گاز‌رسانی سوادکوه انجام شد و در موضوع گاز‌رسانی، سوادکوه به کار‌گاه سازندگی تبدیل شد و مشکلی برای تأمین اعتبار گاز‌رسانی در سوادکوه نداریم.

 

وی خواستار همکاری مردم برای گازرسانی در سوادکوه شد و با یاد‌آوری رکود ۹ ماه در سرخ‌کلا برای گازرسانی به زیراب و رکود ۸ ماه در بالا‌زیراب برای گازرسانی به پل سفید در گذشته، خاطر‌نشان‌کرد: برخی مسولان به دلیل منابع اندک و تقاضای بالا به‌دنبال بهانه برای انتقال بودجه‌ها هستند و اگر مدیر کار‌آمد باشد، شاهد تحول خواهیم بود.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: در یک سال و ۴ ماه مجلس شورای اسلامی بالغ بر ۹۰۰ دقیقه در صحن مجلس شورای اسلامی اظهار‌نظر کردم./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو