کد خبر: 2449

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۶

تجهیز ساختمانهای بهشهر به سیستم اطفای حریق

  شهردار بهشهر گفت: نصب وسايل اطفاي حريق در منازل ضرورتي مهم در شهر است و ساختمانهاي دو طبقه به بالا در بهشهر ...

 

 

 

 

 

با توجه به ساخت و سازهای افقی در بهشهر و افزایش تعداد طبقات در ساختمانها، نیاز به تجهیز وسایل اطفای حریق استاندارد را در بهشهر افزایش داده است.

 

 

شهردار بهشهر گفت: نصب وسایل اطفای حریق در منازل ضرورتی مهم در شهر است و ساختمانهای دو طبقه به بالا در بهشهر به سیستم اطفای حریق تجهیز می شوند.

 

به گزارش شرق پرس، حمید آزموده در گفتگو با مهر افزود: با توجه به ساخت و سازهای افقی در بهشهر و افزایش تعداد طبقات در ساختمانها، نیاز به تجهیز وسایل اطفای حریق استاندارد را در بهشهر افزایش داده است.

وی اظهار داشت: شهرداری‌ها به عنوان مهمترین نهاد ارائه دهنده خدمات عمومی به شهروندان می باشند که در این راستا با تقسیم وظایف در بخش‌های مختلف مبادرت به انجام کارهای مختلف می کنند و ارائه خدمات مناسب شهری به شهروندان و ایجاد ایمنی از وظایف مهم ما است.

آزموده خاطر نشان کرد: علاوه بر تاکید و لزوم برخورداری ساختمان های بیشتر از دو طبقه از تجهیزات مربوط به خاموش کردن آتش ، به زودی یک دستگاه بالابر استاندارد ویژه اطفای حریق به سامانه آتش نشانی بهشهر افزوده می شود.

شهردار بهشهر همچنین با اشاره به بالا وبدن آبهای سطحی در مناطق پایین دست بهشهر اظهار داشت: متاسفانه بالا بودن ابهای سطحی در فصول مختلف سال از معضلات و مشکلاتی است که برخی از مناطق بهشهر با ان دست به گریبان هستند.

آزموده گفت: کار مشاوره و مطالعه در رابطه با مهار آبهای سطحی در بهشهر در جلسه مدیریت بحران در حال بررسی است تا در رفع این مشکل تلاش شود که نیازمند اعتبارات استانی هستیم تا بصورت زیر بنایی این مشکل رفع شود.

وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی و مطالعه انجام شده تا کنون برای مهار این مشکل در مناطق مختلف پایین دست بهشهر ۴ چاه حفر شده است یادآور شد: در حال حاضر مهمترین مشکل رد منطقه سنگ زغال بهشهر است.

آزموده ادامه داد: این مشکل مردم منطقه سنگ زغال بهشهر با ایجاد چاه در میدان بصیرت و سنگ زغال به زودی برطرف می شود.

 

/انتهای خبر

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو