کد خبر: 3991

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵

تجمع دامداران مقابل وزارت جهاد کشاورزی

شرق پرس: حدود 100 نفر از دامداران سراسر کشور به همراه رییس انجمن صنفی گاوداران استان تهران امروز مقابل ساختمان وزارت جهاد کشاورزی ...

 

تعدادی از دامداران سراسر کشور امروز ( یکشنبه ) مقابل ساختمان وزارت جهاد کشاورزی در خیابان طالقانی تجمع کردند که نهایتا با وساطت و راهبری مسئولان این وزارتخانه جلسه‌ای در راستای حل مشکلات آن‌ها برگزار شد.

شرق پرس: حدود ۱۰۰ نفر از دامداران سراسر کشور به همراه رییس انجمن صنفی گاوداران استان تهران امروز مقابل ساختمان وزارت جهاد کشاورزی تجمع کردند که در ادامه با وساطت مسئولان این وزارتخانه به نمازخانه وزارت جهاد کشاورزی رفتند و جلسه‌ای چند ساعته‌ای با حضور خلیل آقایی، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس و دیگر مسئولان این وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه دامداران خواستار تعیین تکلیف نرخ جدید شیر و گوشت در سال جاری، پرداخت هرچه سریع‌تر مطالبات علوفه‌ای معوقه‌ آن‌ها در سال گذشته طی ماه‌های تیر تا آذر، تنظیم بازار علوفه، پرداخت مابقی یارانه ۳۰۰ میلیارد تومانی یارانه شیر به دامداران و … شدند.

به گزارش ایسنا, در ادامه این جلسه خلیل آقایی و نماینده‌ای از ستاد تنظیم بازار با دامداران صحبت کردند و ضمن دعوت آن‌ها به آرامش، خواستند نمایندگان خود را معرفی کنند و این مسائل را در جلسه‌ای با وزیر جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان مربوطه مطرح کنند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو