کد خبر: 13273

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۳

تجمع بازیکنان تیم فوتبال نساجی مقابل استانداری مازندران + عکس

تیتر 3 » کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل ساختمان استانداری مازندران تجمع کردند تا شاید ربیع فلاح استاندار مازندران بتواند این تیم را از شرایط بحرانی خارج کند.

نساجی مازندران

به گزارش تیتر ۳ »واقعا مایه بسی تاسف است که کار به جایی رسیده است که بازیکنان و کادر فنی حرفه ای تمرینات حرفه ای خود را رها کرده و خودشان شخصا دست به کار شوند و در مقابل استانداری مازندران تجمع کنند… احتمالا نتیجه این تجمع این است که آقای استاندار یا مسئولین ذی ربط باز هم جلسه می گذارند و وعده و وعید می دهند که بزودی مشکلات شما حل خواهد شد …

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال نساجی این شهرستان با تجمع در مقابل استانداری مازندران اعتراض خود را نسبت به شرایط موجود این تیم اعلام کردند.

بازیکنان بحران مالی و پیگیری نکردن مسؤولان برای رفع مشکلات تیم را از جمله دلایل این اعتراض اعلام کردند.

%image_alt%
مالک این باشگاه مدتی است به دلایل شخصی ساز جدایی از تیم را کوک کرده و زمزمه‌هایی مبنی بر واگذاری باشگاه به فرد دیگری شنیده شد که تا به این لحظه اتفاق خاصی رخ نداد و تیم نساجی همچنان بلاتکلیف و با کوهی از مشکلات مالی مانده است.

کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی که از صبر کردن و شنیدن خبرهای بدون منبع خسته شدند، امروز به استانداری رفتند تا شاید ربیع فلاح استاندار مازندران بتواند گره‌گشایی کند و تیم را به شرایط عادی برگرداند.

%image_alt%
نکته قابل تأمل این است که مدیرعامل باشگاه نساجی در شرایط بحرانی کنونی در کنار تیم حضور ندارد و به سفر رفته است.

به گزارش تیتر ۳  » تیم فوتبال نساجی مازندران در آخرین دیدار خود در لیگ آزادگان تیم فوتبال بادران تهران را با نتیجه یک بر صفر شکست داده است.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو