کد خبر: 11815

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۱

تجلیل از نائب قهرمان مسابقات بین المللی پرورش اندام در قائمشهر

تیتر 3 » سید مبین کریمی ، عضو تیم ملی پرورش اندام که در دومین دوره از مسابقات بین المللی جام الماس ( خلیج فارس) در رشته بادی کلاسیک مقام دوم را از آن خود کرد ، شامگاه سه شنبه توسط ورزش دوستان قائمشهری مورد تجلیل قرار گرفت .

 به گزارش تیتر ۳، کریمی روز گذشته به زادگاهش بازگشت، ولی مسئولان و دوستداران ورزش قائمشهر با حضور در منزلش از او تجلیل کردند.

مسابقات بین المللی

این قهرمان قائمشهری در حاشیه این مراسم  گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی خلیج فارس در تهران در پنج دسته قدی و با حضور ۵۲ ورزشکار در رشته بادی کلاسیک برگزار شد که با تمام قوا در این مسابقات شرکت کردم.
وی با اشاره به کسب مدال نقره در این دوره از مسابقات، افزود: علی رغم اینکه در رشته بادی کلاسیک باید در دسته قدی ۱۶۷ شرکت می کردم، اما به دلیل نظر فدراسیون در دسته قدی ۱۷۱ حضور یافتم و به دلیل کوتاهی قدم نسبت به رقبایم دوم شدم.
دارنده نشان نقره در مسابقات بادی کلاسیک جام بین المللی خلیج فارس با بیان اینکه معیار اصلی رشته بادی کلاسیک بر اساس قد و وزن است، گفت: در این مسابقات با ۱۷ نماینده از شهرهای مختلف ایران به رقابت پرداختم.
کریمی سطح کیفی و کمی این دوره از مسابقات را بالا دانست و افزود: همه شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات با همه توان حضور پیدا کردند و همین موضوع سطح این دوره از مسابقات را افزایش داد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو