کد خبر: 2605

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۷

تجلیل از بانوان ورزشکار خلیل شهر

  جشن میلاد دخت نبی اکرم(ص)، در سالن کوثر این شهر با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت ورزش‌های همگانی، ...

 

 

جشن میلاد دخت نبی اکرم(ص)، در سالن کوثر این شهر با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت ورزش‌های همگانی، مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، با شرکت ۶۰۰ بانوی خلیل‌شهری برگزار شد.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خلیل‌شهردر این مراسم، دبیر هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر، با بیان اینکه، حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای زنان جهان در تمامی مسایل به‌ویژه در حوزه فرهنگ است، افزود: اگر ایشان را الگو و متعلق به یک قشر از جامعه بدانیم، جفا کرده‌ایم.مرضیه علی‌زاده، پشتوانه هر خانواده موفقی را وجود زن موفق در آن خانواده دانست و گفت: تاثیرگذارترین شخصیت در پیشرفت هر خانواده‌ای، وجود یک زن موفق و آگاه است.عضو شورای اسلامی خلیل‌شهر با اشاره به حمایت‌های شهردار و رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر از امور بانوان، گفت: با کمک این افراد، در مدت هفت‌ماه خدمتگزاری در راستای فعالیت‌های اقتصادی، توسعه مشاغل خانگی و…، نشست‌هایی را با مدیران مدارس، مسئول مرکز بهداشت و درمان خلیل‌شهر و مدیران ادارات شهرستان داشتیم که به نتایج مطلوبی رسیدیم.

به گزارش شرق پرس  به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خلیل شهر در این مراسم، دبیر هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر، با بیان اینکه، حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای زنان جهان در تمامی مسایل به‌ویژه در حوزه فرهنگ است، افزود: اگر ایشان را الگو و متعلق به یک قشر از جامعه بدانیم، جفا کرده‌ایم.

مرضیه علی‌زاده، پشتوانه هر خانواده موفقی را وجود زن موفق در آن خانواده دانست و گفت: تاثیرگذارترین شخصیت در پیشرفت هر خانواده‌ای، وجود یک زن موفق و آگاه است.

عضو شورای اسلامی خلیل‌شهر با اشاره به حمایت‌های شهردار و رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر از امور بانوان، گفت: با کمک این افراد، در مدت هفت‌ماه خدمتگزاری در راستای فعالیت‌های اقتصادی، توسعه مشاغل خانگی و…، نشست‌هایی را با مدیران مدارس، مسئول مرکز بهداشت و درمان خلیل‌شهر و مدیران ادارات شهرستان داشتیم که به نتایج مطلوبی رسیدیم.

دبیر هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر در ادامه، اظهار داشت: یکی از اهداف مهم ورزش همگانی به‌ویژه برای زنان، ایجاد روحیه نشاط، خودباوری، و شرکت در فعالیت‌های اجتماعی است که به مرور زمان تاثیرات مثبت خود را در زندگی خانوادگی نشان می‌دهد.

وی، همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف جامعه را در راه توسعه ورزش همگانی یک سرمایه‌گذاری عمومی دانست و گفت: بالندگی  جامعه، نیاز به همت عالی و جمعی دارد.

علی‌زاده در پایان، اظهار امیدواری کرد؛ با برگزاری سالانه دو همایش بانوان، علاوه بر ایجاد فرصت و فضایی صمیمی برای در کنار هم بودن، بتوانیم به بررسی مشکلات مربوط به امور بانوان شهر خود بپردازیم.

 جشن میلاد حضرت زهرا(س) در خلیل‌شهر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی، و هیئت ورزش‌های همگانی خلیل‌شهر برگزار شد، این جشن با اهدای جوایز به مبینا خاکزاد مربی ایروبیک، لاله شعبانی مربی والیبال، ام‌البنین مشهدی سرپرست تیم فوتسال، محدثه یوسفی سرپرست تیم والیبال بانوان، و نیلوفر محمدپور فوتسالیست موفق خلیل‌شهری، به کار خود پایان داد.
فارس

 

 

/انتهای خبر

جشن میلاد دخت نبی اکرم(ص)، در سالن کوثر این شهر با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت ورزش‌های همگانی، مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، با شرکت ۶۰۰ بانوی خلیل‌شهری برگزار شد. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930201000419#sthash.Vc6qrbRQ.dpuf
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو