کد خبر: 2512

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۹ - ۳:۵۷

تجلیل از احمد بذری, مدال آور کشتی در گلوکاه

  به گزارش شرق پرس, فرماندار گلوگاه در این مراسم با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به ورزشکاران مدال آور به خصوص در ...

 

فرماندار و مسوولین ورزش گلوگاه از نایب قهرمان مسابقات بین المللی پیروزی ترکیه تجلیل کردند .

 

به گزارش شرق پرس, فرماندار گلوگاه در این مراسم با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به ورزشکاران مدال آور به خصوص در رشته های اصلی مانند کشتی گفت : گلوگاه دارای توانمندی های فراوانی در رشته های ورزشی است که اگر این توانایی ها و استعدادها بموقع شناسایی شود ، آینده بسیار روشنی در انتظار ورزش این شهر خواهد بود.

عیسی قاسمی طوسی افزود : کشتی گلوگاه در گذشته دارای افتخارات و قهرمانان فراوانی بود که احیای مجدد کشتی این شهر موجب شکوفایی استعداد فراوان جوانان گلوگاهی شده و راه رسیدن به سطح اول کشتی مازندران و ایران را هموار خواهد کرد .

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه نیز در این مراسم گفت : بزرگترین مشکل کشتی گلوگاه که مانع رشد و پیشرفت بیشتر این ورزش می شود ، نداشتن محل تمرین مناسب است .

 محمدرضا دارابی  افزود : نداشتن مکان مناسب برای تمرین موجب افت محسوس کشتی گلوگاه در سال های اخیر شده و مانع اصلی قهرمان پروری و مدال آوری جوانان گلوگاهی در سال های اخیر است.

وی ادامه داد : احداث خانه کشتی که به دلیل کمبود بودجه و اعتبار به مدت چند سال متوقف شده بود ، بار دیگر آغاز شد ودر صورت تخصیص به موقع بودجه ، در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .

در پایان این مراسم از   احمد بذری مدال آور مسابقات بین المللی ترکیه تجلیل شد.

بذری در رقابت ها بین المللی ترکیه در وزن ۶۹ کیلوگرم شرکت کرد و با قبول شکست در دیدار فینال مقابل ˈخیزری اسلامبیکوفˈ از روسیه ، صاحب گردن آویز نقره شد.

ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو