کد خبر: 4946

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۳

تبریک رئیس جمهور به مناسبت صعود تیم والیبال به مرحله پایانی لیگ جهانی

به گزارش شرق پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی با تبریک صعود فرزندان پرافتخارمان به مرحله نهایی لیگ ...

 

رییس جمهور روحانی با صدور پیامی صعود تیم ملی والیبال به مرحله نهایی لیگ جهانی را تبریک گفت.

به گزارش شرق پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی با تبریک صعود فرزندان پرافتخارمان به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال، این موفقیت را حاصل برنامه‌ریزی، نگاه بلندمدت به ورزش والیبال و برتری چشم‌گیر بر قدرت‌های بزرگ والیبال جهان و امید و باور به شایستگی جوانان ایران اسلامی دانست که می‌تواند الگویی برای سایر رشته‌های ورزشی باشد.

متن کامل پیام رییس جمهوری به این شرح است:

موفقیت تیم ملی والیبال می تواند الگویی برای سایر رشته های ورزشی باشد تا با شناسایی و پرورش نوجوانان پر استعداد کشور، شاهد استمرار پیروزی ها و سربلندی فرزندان ایران در صحنه‌های ورزش جهان باشیم

بسم الله الرحمن الرحیم
صعود فرزندان پر افتخارمان به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال دل مردم ایران را شاد نمود. این موفقیت ارزنده که حاصل برنامه ریزی و نگاه بلند مدت به ورزش والیبال و برتری چشم‌گیر بر قدرت‌های بزرگ والیبال جهان و همچنین امید و باور به شایستگی جوانان عزیز ایران اسلامی است؛ می تواند الگویی برای سایر رشته های ورزشی باشد تا با شناسایی و پرورش نوجوانان پر استعداد کشور، شاهد استمرار پیروزی ها و سربلندی فرزندان ایران در صحنه‌های ورزش جهان باشیم.

اینجانب این موفقیت قدرتمندانه و شادی آفرین را به بازیکنان و دست اندرکاران تیم ملی والیبال تبریک گفته، تداوم سرافرازی همه عزیزان را در مراحل و مسابقات پیش‌رو از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو