کد خبر: 373

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۸:۵۰

تامین اجتماعی داروهای ناباروری را پوشش می دهد

به گزارش شرق پرس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید تقی نوربخش به سیاست‌های حمایتی وزارت بهداشت، درمان و ...

 

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، از پرداخت ۵۰ درصد هزینه‌های مربوط به ۱۰ قلم از داروهای مربوط به زوج‌های نابارور بیمه‌شده این سازمان بر اساس فهرست ارائه شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش شرق پرس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید تقی نوربخش به سیاست‌های حمایتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زوج هایی که با مشکل ناباروری روبرو هستند، اشاره کرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی تلاش می‌کند با پرداخت بخشی از هزینه دارویی بیمه شدگان نابارور، رویکرد حمایتی خود را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه این دستورالعمل در همین هفته ابلاغ شده و قابل اجرا در سراسر کشور است، تاکید کرد: این اقدام حمایتی در حالی صورت می گیرد که بر اساس قانون ارائه خدمات دارویی برای نازایی از تعهدات سازمان تامین اجتماعی نیست.

نوربخش اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این طرح را ۲۰ میلیارد تومان دانست و از بیمه شدگانی که با مشکل ناباروری روبرو هستند، خواست برای تشکیل پرونده به مراکز اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی در شهرستانها مراجعه کنند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو