کد خبر: 12717

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۸:۱۷

دبیر کمسیون اقتصادی مجلس:

بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهدای محمودآباد نیازمند تجهیز است

تیتر 3 » دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بیمارستان شهدا نیازمند تجهیز وتوسعه است گفت : ارتقای بیمارستان به ۶۴ تخت درمانی در دستور کار قرار گیرد.

علی اسماعیلی

به گزارش تیتر ۳ » علی اسماعیلی دوشنبه شب در جلسه بررسی موانع و مشکلات بخش بهداشت و درمان محمودآباد اظهار داشت: بیمارستان شهدای محمودآباد در حد درمانگاه است و تجهیز  آن در اولویت متولیان بهداشت و درمان در استان قرار گیرد.

وی افزود: بیمارستان شهدا محمودآباد از کمبود امکانات و پزشک متخصص رنج می برد که باید مورد توجه جدی قرار گیرد و در طول روز ، تعداد کثیری از شهروندان شهرستان  برای درمان به شهرهای همجوار مراجعه می کنند که این وضعیت باید به نحوی سامان یابد که مردم به بیمارستان شهدا محمودآباد اعتماد کنند.

وی با بیان اینکه بهداشت و سلامت جامعه بسیار حائز اهمیت است ، تصریح کرد: رشد و پویایی سطح سلامت جامعه با شاخص های بهداشتی و درمانی ارتقا می یابد.

نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی و احداث مکان های مختلف بهداشتی به افزایش سطح سلامت جامعه و رشد و پویایی بیشتر آن منجر می شود.

فرماندار شهرستان محمودآباد نیز در این جلسه گفت: در فصل گردشگر پذیر این شهرستان میزبان ملی است و باید امکانات ملی نیز داشته باشد .

یحیی یوسف پور افزود: بیمارستان شهدا محمودآباد  از کمبود نیروی انسانی وتجهیزات رنج می بردو با توجه متولیان استان وضعیت مطلوب تری پیدا خواهد کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش فرنیا مدیر اورژانس شهرستان۱۱۵ و پرسنل این بخش ، خاطرنشان کرد: اورژانس محمودآباد با داشتن ۵ پایگاه و ۱۲ نیروی انسانی جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و طبق استاندارد نیازمند ۱۸ نیروی متخصص دیگر است./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو