کد خبر: 74380

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۴

شهردار نکا:

بیش از ۹۵ درصد از مصوبات شورای شهر نکا توسط شهرداری اجرایی شد

به گزارش خبرنگار تیتر ۳، سیدمهدی احمدی در نشستی با فعالان فضای مجازی افزود: تمام تلاش ما برای حل مشکلات مردم است و با مشکلات ...

به گزارش خبرنگار تیتر ۳، سیدمهدی احمدی در نشستی با فعالان فضای مجازی افزود: تمام تلاش ما برای حل مشکلات مردم است و با مشکلات فراوان و منابع مالی محدود روبرو هستیم اما از خدمت رسانی غافل نیستیم.

وی با اشاره به بودجه شهرداری نکا بیان داشت: از ۳۵ میلیارد تومان بودجه سال ۹۷ تاکنون ۲۶ میلیارد تومان و ۷۴ درصد از بودجه محقق شد.

این مسوول اظهار کرد: از ۳۵ میلیارد تومان بودجه سال ۹۷ با برنامه ریزی انجام شده ۳۴٫۹ درصد جاری و ۶۵٫۱ درصد بودجه عمرانی بوده است و تا پایان سال همه بودجه سال گذشته محقق می شود و احتمال متمم وجود دارد.

شهردار نکا با اشاره به ورود شهرداری به حوزه های عنرانی، خدماتی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اضافه کرد: در بخش ورزش حمایت از قهرمانان و پهلوانان، حمایت از اعزام تیم ها به مسابقات و حمایت از تیم شهروند از برنامه های مهم است.

احمدی گفت: هر ورزشکاری رتبه المپیک و جهانی کسب کند؛ مشکل اشتغال وی توسط شهرداری نکا برطرف می شود و در این بخش از قهرمانان حمایت می شود.

وی با اشاره به مبحث ممیزی املاک و ابنیه یادآور شد: در این بخش نیازمند ورود و همکاری مردم برای اجرای طرح ممیزی هستیم.

شهردار نکا افزود: تاکنون یکهزار پرونده در شهر نکا ممیزی شد و ۴۰۰ مغایرت در این تعداد دیده شد که برطرف می شود.

احمدی با اعلام اینکه طرح تفضیلی نکا در حال انجام است؛ اظهار کرد: شهر نکا تاکنون فاقد طرح تفضیلی بود و با اجرایی شدن آن، اصول و ضوابط شهرسازی رعایت و ساخت و سازها اصولی می شوند.

شهردار نکا همچنین در مورد بدهی و درآمد شهرداری نکا گفت: در حال حاضر براساس بدهی ثبت شده در سیستم شهرداری نکا ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بدهی و همچنین بیش از ۳ میلیارد تومان بدهی اسناد بین راهی وجود دارد.

وی ادامه داد:شهرداری نکا در کنار بدهی بیش از ۱۱میلیارد تومانی فعلی، ۳۰ میلیارد تومان طلب دارد و این در حالیست که یک ریال به بیمه و دارایی بدهکار نیست مگر اینکه بدهی از گذشته باشد.

وی با اشاره به اجرای تفکیک زباله از مبداء از سال ۹۸ در نکا گفت: نکا از محدود شهرهای استان مازندران است که طرح تفکیک زباله از مبداء را اجرایی نکرده است و این در حالیست که برای اجرای این طرح در شهریور ماه ۹۷ بعد از مطالعات، مکاتبات با شورا انجام و در ماه گذشته مصوب و در سال فروردین آینده اجرایی می شود.

شهردار نکا بیان داشت: در بحث تفکیک زباله از مبداء همچون منیزی املاک نیازمند مشارکت شهروندان هستیم.

احمدی با بیان اینکه برخی اختلافات در کارهای شورایی وجود دارد؛ افزود: نظر اکثریت مطلق شورای شهر نکا، ادامه کار بنده بعنوان شهردار است و نظر قانون هم ادامه کار است و تلاش برای خدمت به مردم همچون همیشه در حال انجام است.

وی ادامه داد: فضای آرام و همسویی با اکثریت اعضای شورای شهر نکا وجود دارد و مشکلی نداریم.

شهردار نکا با اشاره به برنامه ۱۴گانه خود در شهر نکا به نیت ۱۴معصوم گفت: با گذشت ۱۵ماه از زمان خدمت بنده بعنوان شهردار نکا تاکنون ۴۰درصد این پروژه ها انجام شد و مابقی در دستور کار است.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو