کد خبر: 1953

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ - ۵:۰۸

بیش از ۱۵۰۰ بازدید در روز از نمایشگاه رستمکلا

  به گزارش شرق پرس، وی در گفتگو با ایرنا بیان کرد : این بازارچه که شامل صنایع دستی ، پخت نان محلی ...

 

برهانی اظهار کرد : این نمایشگاه با هدف جذب گردشگر و فراهم کردن زمینه کسب درآمد با ۱۵ غرفه و در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع فعالیت می کند.

 

به گزارش شرق پرس، وی در گفتگو با ایرنا بیان کرد : این بازارچه که شامل صنایع دستی ، پخت نان محلی ، پخت غذا و شیرینی و دیگر آیین های این منطقه است ، تا زمان اتمام سفرهای نوروزی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

شهردار رستمکلا افزود : وجود شهر تاریخی گوهر تپه در رستمکلا ، ظرفیت مناسبی برای جذب مسافر است که تاکنون به درستی از این ظرفیت استفاده نشده است .

‎برهانی ادامه داد : بهره مندی مناسب از این توانمندی می تواند تأثیر مثبتی بر ارتقای وضعیت درآمد، اشتغال و رفاه اجتماعی شهر رستمکلا داشته باشد.

وی گفت : صنعت گردشگری یک پدیده تحول برانگیز و پویا است که آداب و رسوم، فرهنگ، مراودات، ارتباطات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را به هم نزدیک و شکوفا می کند.

شهردار رستمکلا گفت : گوهر تپه همانند شهر سوخته در استان سیستان نمونه کم نظیر تمدن شهرسازی ایران در هزاران سال قبل است که اگر برنامه ریزی مناسبی برای بهره برداری از آن صورت بگیرد ، شاهد تحول مثبت در اقتصاد منطقه خواهیم بود .

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو