کد خبر: 25845

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰:۱۸

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه خونه به خونه اعلام کرد:

به دلیل دخالت‌های نابجا یک ریال هم در ورزش هزینه نمی‌کنیم

تیتر 3 » نایب رئیس هیات مدیره باشگاه خونه به خونه اعلام کرد: به دلیل برخی دخالت‌های نابجا یک ریال هم در ورزش هزینه نمی‌کنیم.

به گزارش تیتر ۳ » جواد حسن‌زاده ، در مورد شایعه بازگشت تیم خونه به خونه به لیگ یک و فوتبال گفت: این شایعه‌ها را باور نکنید. برادران حسن‌زاده تصمیم گرفتند دیگر یک ریال هم در ورزش هزینه نکنند. ما از راه‌های دیگر مثل کارهای فرهنگی و هیات‌ خودمان به جوانان کمک می‌کنیم. متاسفیم که در ورزش شاهد دخالت‌های نابجا برخی افراد غیر ورزشی هستیم. داستان‌هایی هم شنیدیم که نمی‌خواهیم آنها را بازگو کنیم زیرا حوصله داستان‌های بعدش را نداریم!

 

وی در مورد اینکه امتیاز تیم را واگذار می‌کنید، گفت: بله هم اکنون دو سه مشتری دست به نقد داریم و امتیاز باشگاه را واگذار می‌کنیم و دیگر تیمداری و باشگاه‌داری نمی‌کنیم و نه در فوتبال که در هیچ رشته ورزشی فعالیت نمی‌کنیم.

حسن‌زاده دلیل اتخاذ چنین تصمیمی را دخالت افرادی غیر ورزشی در ورزش دانست و گفت: وقتی در بازی خونه به خونه و نساجی مازندران یکباره رای تغییر می‌کند و رایی صادر می‌شود که باعث خنده است. رایی که ظاهرا با برخی تماس‌ها تغییر پیدا کرد و به مردم بابل ظلم شد. بنابراین دیگر تیمداری نمی‌کنیم./فارس

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو