کد خبر: 3586

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۹ - ۶:۵۳

به آینده مسکن مهر ساری خوشبین نیستم / از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم

  سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از مهیا نبودن زیرساختهای لازم برای پروژه مسکن مهر ساری ...
رمضان شجاعی نماینده ساری میاندرورد

 

رمضان شجاعی نماینده ساری میاندرورد

 

سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از مهیا نبودن زیرساختهای لازم برای پروژه مسکن مهر ساری خبر داد و افزود از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم.

 

به گزارش شرق پرس، به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، سید رمضان شجاعی اظهار داشت: برای سرنوشت پروژه مسکن مهر شهرستان ساری احساس نگرانی می کنم و به آینده آن خوشبین نیستم.

سیدرمضان شجاعی خاطرنشان کرد: هنوز زیر ساخت های اولیه این پروژه ۲۸۰۰ واحدی مهیا نشده است و دستگاه های مربوطه به تعهدات خود عمل نکرده اند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: باتوجه به اینکه این پروژه تنها مجتمع مسکن مهر مرکز استان می باشد ولی با گذشت ۸ سال هنوز استقبال مناسبی از این پروژه نشده و واحدهای بسیاری هنوز بدون متقاضی مانده است.

وی با بیان اینکه از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم،گفت: در صورتی که بسترهای لازم برای حضور جمعیت کثیری که بعد از اتمام  این پروژه در واحدهای آن سکونت خواهند یافت،مهیا نشود بلاشک معضلات متعددی برای اهالی روستای میارکلا و ساکنان این پروژه مسکونی بوجود خواهد آمد.

شجاعی در ادامه افزود: پروژه مسکن مهر ساری آبروی مرکز استان می باشد و باید  زیر ساختهای لازم برای حضور همشهریانمان از قبیل  آّب،برق، فاضلاب،گاز،راه ،فضای آموزشی ،فرهنگی و ورزشی مهیا شود تا پس از استقرار برای ساکنان و اهالی منطقه به چالش تبدیل نشود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای حل مشکلات و تسریع در خدمات رسانی به  این پروژه جلساتی را با مسئولین استانی و کشوری برگزار خواهیم کرد تا دغدغه های موجود برطرف شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو