کد خبر: 3586

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۹ - ۶:۵۳

به آینده مسکن مهر ساری خوشبین نیستم / از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم

رمضان شجاعی نماینده ساری میاندرورد

 

رمضان شجاعی نماینده ساری میاندرورد

 

سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از مهیا نبودن زیرساختهای لازم برای پروژه مسکن مهر ساری خبر داد و افزود از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم.

 

به گزارش شرق پرس، به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، سید رمضان شجاعی اظهار داشت: برای سرنوشت پروژه مسکن مهر شهرستان ساری احساس نگرانی می کنم و به آینده آن خوشبین نیستم.

سیدرمضان شجاعی خاطرنشان کرد: هنوز زیر ساخت های اولیه این پروژه ۲۸۰۰ واحدی مهیا نشده است و دستگاه های مربوطه به تعهدات خود عمل نکرده اند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: باتوجه به اینکه این پروژه تنها مجتمع مسکن مهر مرکز استان می باشد ولی با گذشت ۸ سال هنوز استقبال مناسبی از این پروژه نشده و واحدهای بسیاری هنوز بدون متقاضی مانده است.

وی با بیان اینکه از ابتدا مخالف کلنگ زنی این پروژه بودم،گفت: در صورتی که بسترهای لازم برای حضور جمعیت کثیری که بعد از اتمام  این پروژه در واحدهای آن سکونت خواهند یافت،مهیا نشود بلاشک معضلات متعددی برای اهالی روستای میارکلا و ساکنان این پروژه مسکونی بوجود خواهد آمد.

شجاعی در ادامه افزود: پروژه مسکن مهر ساری آبروی مرکز استان می باشد و باید  زیر ساختهای لازم برای حضور همشهریانمان از قبیل  آّب،برق، فاضلاب،گاز،راه ،فضای آموزشی ،فرهنگی و ورزشی مهیا شود تا پس از استقرار برای ساکنان و اهالی منطقه به چالش تبدیل نشود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای حل مشکلات و تسریع در خدمات رسانی به  این پروژه جلساتی را با مسئولین استانی و کشوری برگزار خواهیم کرد تا دغدغه های موجود برطرف شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو