کد خبر: 17816

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۸

بهزیستی مازندران صدرنشین بلامنازع لیگ برتر والیبال نشسته

تیتر 3 » تیم بهزیستی مازندران با کسب پنجمین پیروزی متوالی خود در رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور، صدر جدول را به تیم دوم جدول رده بندی این رقابت ها پس نداد.

والیبال نشسته بهزیستی مازندران

به گزارش تیتر ۳ » نماینده مازندران در چارچوب هفته پنجم این رقابت ها، پنجشنبه شب در بابلسر میزبان تیم رده دومی گسترش فولاد تبریز بود و در نهایت میهمان مدعی و سرسخت خود را با نتیجه ۳ بر ۱ با شکست بدرقه کرد.
تیم بهزیستی مازندران با این پیروزی با کسب ۹ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.
شاگردان ‘نقی مهدوی’ در تیم بهزیستی مازندران در این دیدار در ست های اول، دوم و چهارم و با امتیازهای ( ۲۵ بر ۲۲) ، ( ۲۵ بر۱۵) و ( ۲۵ بر ۱۷) با اقتدار رقیب مدعی خود را در کسب پیروزی ناکام گذاشتند.
تیم گسترش فولاد تبریز هم که در چهار دیدار گذشته خود برابر حریفان پیروز شده بود، در این دیدار فقط توانست ست سوم این دیدار را با نتیجه نزدیک (۲۵ بر ۲۳ ) از حریف نامدار خود امتیاز گرفت.
تیم بهزیستی مازندران درحالی سه امتیاز خانگی برابر گسترش فولاد تبریز را به حساب خود واریز کرد که تیم میهمان از وجود بازیکنان ملی پوش و با تجربه والیبال نشسته کشور در ترکیب خود سود می برد.
نماینده مازندران هم در ترکیب خود از بازیکنان با تجربه ای همچون رمضان صالحی ، مجید لشگری ، مرتضی مهرزاد و سعید ابراهیمی بهره می برد، مزد تلاش های خود را با کسب پنجمین پیروزی متوالی درخانه جشن گرفت.
تیم بهزیستی مازندران در چهار دیدار گذشته خود برابر تیم های پالایش نفت آبادان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری اراک و ذوب آهن اصفهان با نتایج مشابه ۳ بر صفر پیروز شده بود.
تنها نماینده مازندران در این رقابت ها به عنوان یکی از شانس های اصلی قهرمانی رقابت های امسال لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور محسوب می شود.
در هجدهمین دوره رقابت‌های امسال لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور تیم‌های هیئت فارس، ذوب‌آهن اصفهان، بهزیستی مازندران، پالایش نفت آبادان، شهرداری اراک، گسترش فولاد تبریز و روان‌کارهای گلستان به صورت رفت و برگشت باهم رقابت می کنند.
تیم ثامن الحجج سبزوار در دوره گذشته این رقابت ها که هشت تیم حضور داشتند، به مقام قهرمانی دست یافته بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو