کد خبر: 2376

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۸

بهروز عرب‌خزائیلی مدیر جدید آموزش و پرورش میاندرود شد

  عصر دوشنبه طی مراسمی با حضور مسئولین با تودیع زین العابدین نوکنده ، بهروز عرب خزائلی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش ...

 

 

عصر دوشنبه طی مراسمی با حضور مسئولین با تودیع زین العابدین نوکنده ، بهروز عرب خزائلی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میاندرود معارفه شد.

 

به گزارش شرق پرس، در مراسمی که در اداره آموزش و پرورش میاندرود برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات زین العابدین نوکنده، مدیر جدید آموزش و پرورش این شهرستان معرفی شد.

 

نوکنده در بخشهایی از این مراسم با دفاع از عملکرد سه ساله خود اظهار داشت در سازماندهی نیروی انسانی رتبه برتر استان را بدست آوردیم و در گروهای آموزشی هم پرونده موفقی داشته ایم.

مدیر سابق آموزش و پرورش در ادامه متذکر شد گرچه چند پروژه به خاطر مسائل بودجه ای به اتمام نرسیده اما همین پروژه ها با چندین سال فعالیت این اداره برابر است.

وی همچنین با تمجید از خبرنگاران انتقاد پذیری بوجود آمده در آموزش و پرورش را ارزشمند توصیف کرد. وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت : خود را شرمنده مردم سورک می دانم.

امام جمعه این شهرستان نیز با بیان اینکه تغییرات امری طبیعی است افزود: تغییرات به معنی ضعف در مدیر نیست بلکه برای پیش بردن کارها با اندیشه جدید است.

رسولی جویباری با تقدیر از مدیر قبلی گفت: وی یک فرد اندیشمند،  خوش فکر و دارای برنامه بود و دغدغه های فرهنگی زیادی در طول خدمتش داشته است.

اضافه می شود طبق شنیده ها بهروز عرب خزائلی در حوزه و دانشگاه نیز فعالیت داشته است.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو