کد خبر: 2511

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۹ - ۳:۵۱

بهروان: ۲۵درصد دعوت شدگان به تیم ملی مازندرانی هستند

  به گزارش شرق پرس, بهروان در دیدار اعضای هیات فوتبال استان با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود : روند رشد فوتبال ...

 

رئیس هیات فوتبال مازندران گفت : ۲۵ درصد بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران مازندرانی هستند .

 

به گزارش شرق پرس, بهروان در دیدار اعضای هیات فوتبال استان با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود : روند رشد فوتبال در مازندران بسیار رضایت بخش است و در همه رده های سنی فوتبال مردان و زنان ، بازیکنان مازندرانی ،حضوری ثابت دارند .

وی ادامه داد : فوتبال مازندران در همه رده ها و تیم های ملی ، شرایط مطلوب و قابل تحسینی دارد و به عنوان مثال ، ۳۳ درصد بازیکنان ثابت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از فوتبالیست های مازندرانی هستند.

رئیس هیات فوتبال مازندران گفت : به رغم این موفقیت ها ، تیم های استان همواره از مشکلات و کمبودهای مالی رنج می برند که هنوز موفق به حل این مشکل نشدیم .

وی افزود : نبود صنایع مادر و بزرگ موجب شد نتوانیم حامی مالی مناسبی برای تیم های فوتبال استان پیدا کنیم و با وجود شایستگی های فراوان سال ها است از سطح اول فوتبال کشور دور هستیم.

او به راه اندازی کمیته اقتصادی در هیات فوتبال مازندران اشاره کرد و ادامه داد : امیدواریم با راه اندازی این کمیته و شناسایی دقیق ظرفیت های اقتصادی استان ، راه حل دائمی برای این مشکل پیدا کنیم .

تیم فوتبال شموشک نوشهر ، آخرین تیم مازندرانی حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور بود و پس از سقوط این تیم در پنجمین دوره لیگ برتر در سال ۸۴ ، تیم های مازندرانی موفق به حضور در این رقابت ها نشدند .

ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو