کد خبر: 1748

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۶:۵۰

بقاع متبرکه میاندرود برق ندارند

به گزارش شرق پرس، وی یکی از عوامل عدم توجه به امامزادگان میاندرود را دوری از مرکز استان و حاشیه قرار گرفتن آنان ...

 

حجت‌الاسلام فتاح سوادکوهی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه بناهای بعضی از امامزادگان میاندرود فرسوده است، اظهار کرد: در حاشیه بودن بقاع این شهرستان سبب شده توجه کمتری به آن‌ها شود.

به گزارش شرق پرس، وی یکی از عوامل عدم توجه به امامزادگان میاندرود را دوری از مرکز استان و حاشیه قرار گرفتن آنان دانست و گفت: اعتبارات محدود شهرستانی جوابگوی نیاز امامزادگان میاندرود نیست.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندرود سوادکوهی با اشاره به اینکه امامزادگان شهرستان میاندرود از نظر توسعه و آبادانی از کمترین امکانات و اعتبارات برخوردار هستند، افزود: بعضی از بقاع امامزادگان میاندرود از وجود آب شرب، برق و گاز محروم هستند.

وی بیشترین مشکل بقاع متبرکه میاندرود را نبود جاده دسترسی مناسب دانست و گفت: بیشتر امامزادگان شهرستان میاندرود از وجود جاده دسترسی محروم هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میاندرود اظهار کرد: امامزادگان شاخص شهرستان میاندرود دارای شجره‌نامه معتبر و انتصاب آن‌ها به امام کاظم (ع) است.

سوادکوهی به جایگاه بالای امامزادگان میاندرود اشاره کرد و گفت: امامزادگان میاندرود با توجه به اینکه مهجور قرار گرفته‌اند اما در بین مردم منطقه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: امامزاده علی‌اکبر (ع) اوسا، امامزاده عبدالله (ع) ولتیر، امامزاده قاسم (ع) زید، امامزاده زکریا (ع) پلنگ‌آزاد، امامزاده یحیی (ع) بازارخیل، امامزاده جمال‌الدین (ع) ورکلا و امامزاده هادی(ع) دلمرز نیازمند توجه ویژه مسئولان هستند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو