کد خبر: 11567

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۶

بسترهای رشد و توسعه دانشگاه‌ها در مازندران فراهم شود

تیتر 3 » معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندارن گفت: باید بسترهای رشد و توسعه دانشگاه‌ها در مازندران فراهم شود تا جامعه به جایگاه واقعی خود برسد.

علیرضا یونسی

به گزارش تیتر ۳، علیرضا یونسی صبح امروز در نشست با رؤسای دانشگاه‌های استان مازندران، اظهار کرد: دانشگاه‌ها نقش مهمی در نوع نگرش مردم یک جامعه دارند.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها‌ می‌توانند نقش مستقیمی بر روی طرز رفتار و نگرش یک جامعه داشته باشند، افزود: امروز همه بشر نیازمند علم و فرهنگ هستند و دانشگاه‌ها کانون تربیت و پرورش نخبگان علمی به‌شمار می‌روند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندارن با بیان اینکه جامعه بشری نیازمند فناوری و علم جدید هستند و این مسأله امروز جهانی شده است، تصریح کرد: در دنیای امروز دانایی یک ثروت بزرگ به‌شمار می‌رود که انسان‌ها آن را می‌توانند در دانشگاه به‌دست آورند.

یونسی سیاست دولت تدبیر و امید را دوری از هرگونه افراط و تفریط در جامعه دانست و گفت: به‌دنبال تقویت همدلی، امید و نشاط در فضای جامعه هستیم و در این امر همه باید مشارکت و همدلی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های مراکز علمی و تحقیقاتی باید هرچه بیشتر شناسایی و از آن بهره‌گیری شود، عنوان کرد: باید بسترهای رشد و توسعه دانشگاه‌ها در مازندران فراهم شود تا جامعه به جایگاه واقعی خود برسد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو