کد خبر: 5646

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۳

برگزاری ۶۵ جلسه و تصویب ۳۵۹ بند مصوبه در شورای شهر فریدونکنار

تیتر 3: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار از برگزاری 65 جلسه و تصویب 359 بند مصوبه در طول یک سال گذشته در این شورا خبر ...

تیتر ۳: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار از برگزاری ۶۵ جلسه و تصویب ۳۵۹ بند مصوبه در طول یک سال گذشته در این شورا خبر داد.

 سیدحسین میرمرادی در جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فریدونکنار که با نظارت مهرداد ابراهیمی فرماندار فریدونکنار برگزار شد، گفت: در روزهای گذشته بارش شدید باران و توفان شدید در فریدونکنار اتفاق افتاد که به بهترین نحو مدیریت شد.13940612000457_PhotoA

وی با بیان اینکه مدیریت بحران فرماندار فریدونکنار در این توفان بسیار ارزنده بود، افزود: دستورالعمل آماده‌باش فرماندار به مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خدمات‌رسان کار بسیار خوبی بود.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار با تاکید بر اینکه شهردار فریدونکنار در این توفان با چکمه در خیابان‌های شهر حضور داشت، تصریح کرد: مجموعه شهرداری فریدونکنار در حوادث اخیر بسیار آماده بودند و آب‌گرفتگی در فریدونکنار خیلی زود مهار شد.

میرمرادی با اشاره به اینکه با حضور به موقع مسئولان و نیروهای خدمات‌رسان جلوی خسارت را گرفتیم، بیان کرد: حداقل خسارت در این بارندگی و توفان شدید به مردم وارد شد که برای رفع آن نیز برنامه‌هایی در دست اقدام شهرداری فریدونکنار قرار دارد.

وی با تقدیر از حضور و خدمات جمعیت هلال‌احمر شهرستان در این آب‌گرفتگی، خاطرنشان کرد: هلال‌احمر در خالی کردن آب، جابه‌جایی وسایل و اهدای پتو، موکت و دیگر مایحتاج به مردم شهر فریدونکنار اقدامات شایسته‌ای داشت.

میرمرادی با تاکید بر اینکه ۷۳۰ روز از عمر شورای اسلامی شهر در این دوره گذشته است، اضافه کرد: این مدت خیلی زود گذشت و مدت باقی‌مانده نیز بسیار زود می‌گذرد و بهتر است برای خدمت بیشتر به مردم با حفظ هم‌دلی موجود برنامه‌ریزی‌های جدیدتر و بیشتری داشته باشیم.

وی یکی از محوری‌ترین رمزهای موفقیت هر سازمان را آرامش دانست و خاطرنشان کرد: محیط آرام برای کار در موفقیت هر سازمان و نهاد نقش اساسی دارد و در برنامه‌ریزی و اجرای کار در اولویت است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار مهم‌ترین عامل موفقیت این دوره شورا و رضایت عمومی مردم را هم‌دلی اعضا دانست و ادامه داد: همه اعضای شورا هم‌دلی و صبر خوبی داشتند و این امر در مدیریت کارها ما را یاری کرد.

این مسئول با بیان اینکه در سال گذشته ۳۵۹ بند مصوبه داشتیم، ادامه داد: در همین مدت ۶۵ جلسه عادی و فوق‌العاده برگزار کردیم که تعدادی از این جلسات تا ۱۰ ساعت نیز به طول انجامید.

میرمرادی تسریع در روند پیگیری و دستور برای پرونده‌های مردم را از اولویت‌ها دانست و تصریح کرد: سعی کردیم هیچ پرونده‌ای در شورا معطل نماند و با دقت و سرعت بالا دستور بخورد و پیگیری شود.

وی در پایان گفت: کمیسیون‌های عمران، فرهنگی، ورزش، بانوان، بهداشت، کشاورزی و اصناف در این دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار تشکیل شد که برنامه‌ها و اقدامات ارزنده را برای خدمت به مردم داشتند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو