کد خبر: 13821

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۲

برگزاری کارگاه «سبک زندگی قرآنی» در مازندران

تیتر 3 » گروه فعالیت‌های قرآنی: کارگاه ویژه مهارت‌های «سبک زندگی قرآنی» در سطح استان مازندران برگزار می‌شود.

کتابخانه

به گزارش تیتر ۳ » بهروز کریم‌نژاد،‌ مسئول بخش اجتماعی دارالقرآن الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، از برگزاری کارگاه ویژه مهارت‌های «سبک زندگی قرآنی» در سه منطقه استان مازندران خبر داد.

مسئول بخش اجتماعی دارالقرآن الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران تصریح کرد: این کارگاه قرآنی طی امروز و فردا، ۲۶ و ۲۷ آبان‌ماه در سه منطقه استان شامل مناطق مرکزی (بابل)، شرق (ساری) و غرب (مدرسه صدرای چالوس) برگزار می‌شود.

کریم‌نژاد با بیان اینکه این کارگاه قرآنی با پیشنهاد و زیر نظر استاد لطفی، از اساتید دانشگاه و علوم قرآنی و گروه ایشان برگزار می‌شود، اظهار کرد: به دلیل اینکه استقبال فراوانی از اجرای این طرح قرآنی در سطح استان شد، تصمیم بر این شد تا این کارگاه قرآنی را در سه منطقه استان برگزار شود.

مسئول بخش اجتماعی دارالقرآن الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران با اشاره به اینکه این کارگاه قرآنی به همت دارالقرآن الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران برگزار می‌شود، افزود: طی امروز و فردا کلاس‌های مربوط به این طرح قرآنی در ساری، بابل و چالوس برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، کارگاه ویژه مهارت‌های «سبک زندگی قرآنی» به همت دارالقرآن الکریم استان مازندران طی روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان‌ماه در سطح این استان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو