کد خبر: 2397

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۶:۲۶

برگزاری کارگاه آموزشی ازدواج در پیام نور بهشهر

  به گزارش شرق پرس، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران روز دوشنبه درحاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی ...

 

 

قدمی  در اینباره بیان کرد : در این کارگاه همچنین مباحث آشنایی، خواستگاری و دوران نامزدی برای دانشجویان مطرح شد.

 

 

به گزارش شرق پرس، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران روز دوشنبه درحاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : این کارگاه ویژه دانشجویان مجرد و با هدف آشنایی و آگاه سازی آنان در زمینه انتخاب همسر، جلوگیری از برقراری ارتباط ناصحیح، سوق دادن به سوی انتخاب عاقلانه و منطقی دانشجویان و ازدواج صحیح برگزار شد.

مجتبی قدمی همچنین گفت : در این کارگاه همچنین مباحث آشنایی، خواستگاری و دوران نامزدی برای دانشجویان مطرح شد.

وی ادامه داد : در این کارگاه ، دانشجویان با نحوه آشنایی صحیح در ازدواج، سوالات اساسی که باید درهنگام خواستگاری از طرفین پرسید، چگونگی شناخت از همدیگر، عشق به همدیگر، مدت زمان آشنایی، نامزدی و سن مناسب ازدواج آشنا شده و اطلاعات کافی را به دست آوردند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران افزود : این کارگاه یک روزه با استقبال خوب دانشجویان مواجه و شرکت کنندگان خواستار ادامه اینچنین کارگاه های آموزشی در زمینه های مختلف شدند.

قدمی ادامه داد : این اقدامات و برنامه ها در صورت تدوام و برنامه ریزی مناسب می تواند در کاهش آمار طلاق موثر بوده و سلامت جامعه را تضمین کند.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو