کد خبر: 8921

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۱

مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان مازندران خبر داد:

برگزاری نشست تخصصی با کارکنان روابط عمومی ورزش و امور جوانان استان

تیتر3: مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری نخستین نشست تخصصی با کارکنان روابط عمومی ورزش و امور جوانان استان خبر داد. محمدحسین ...

تیتر۳: مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری نخستین نشست تخصصی با کارکنان روابط عمومی ورزش و امور جوانان استان خبر داد.
محمدحسین شکیبافر ضمن اعلام خبر بالا، افزود:  شورای اطلاع‌رسانی با حضور روابط عمومی ادارات شهرستان‌ها، هیأت‌های ورزشی استان و خبرنگاران فعال ورزشی نیز راه اندازی می شود.

وی به تعامل دوسویه اداره کل ورزش و امور جوانان با خبرنگاران و ورزشی‌نویسان برای توسعه و شکوفایی حوزه‌های ورزش و جوانان در استان اشاره کرد و افزود: با حضور مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان استان در هفته تربیت بدنی و ورزش نشست خبری با مشارکت اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

مشاور مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران از تقویت ورزش، ساماندهی روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد: به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت همکاران روابط عمومی کارگاه آموزشی برای مسؤولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی استان برگزار می‌شود.

شکیبافر در پایان به توانایی ورزش مازندران در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: مازندران سرشار از استعدادها و نخبه‌های در رشته‌های مختلف ورزشی است که به اندازه ۱۷ استان کشور در کسب مدال افتخارآفرینی می‌کند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو