کد خبر: 574

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷

برگزاری مراسم عقد در زندان

شرق پرس: امیر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: این مراسم پس از درخواست زندانی و با کسب مجوزهای لازم از دستگاه قضایی ...

 

سرپرست زندان دامغان با اشاره به برگزاری مراسم عقد یک زندانی گفت که مهریه زوجه ۱۴ سکه است.

شرق پرس: امیر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: این مراسم پس از درخواست زندانی و با کسب مجوزهای لازم از دستگاه قضایی و اداره کل زندان‌ها انجام شده است.

وی ادامه داد: در مراسم عقد این زندانی علاوه بر زوجین، خانواده‌های آن‌ها و برخی از کارکنان زندان حضور داشتند.

سرپرست زندان دامغان در مورد اتهام این زندانی، بیان کرد: زندانی مذکور به جرم موادمخدر در زندان دامغان بسر می‌برد و در حال حاضر تحت قرار بوده و هنوز حکم وی صادر نشده است.

وی در مورد اعطای مرخصی به این زندانی، خاطرنشان کرد: به‌دلیل عدم صدور حکم، اعطای مرخصی به زندانی منع قانونی دارد، اما پس از صدور حکم و طی مراحل قانونی و ضمانت‌های لازم می‌تواند از مرخصی استفاده کند.

امیراحمدی از معرفی این زندانی به نهادهای حمایت‌کننده خبر داد و افزود: این زندانی پس از طی مراحل قانونی جهت استفاده از تسهیلات به انجمن حمایت از زندانیان معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه زندنانی ۲۷ ساله سابقه کیفری دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با متاهل شدن وی پس از آزادی دیگر مرتکب جرم نشود.

سرپرست زندان دامغان با بیان اینکه تقاضای برگزاری مراسم از سوی خود زندانی مطرح شد، تصریح کرد: مسئولان زندان دامغان پیش از عقد آنها با ارایه مشاوره‌های لازم به زوجین، وضعیت زندانی را برای زوجه تشریح و مشکلات احتمالی پیش رو را برای هر دو طرف تشریح کردند.

ایسنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو