کد خبر: 73850

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۸

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس خبر داد

بررسی حادثه نفتکش سانچی با حضور ۳ وزیر

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: ابعاد حادثه تصادف نفت‌کش ایرانی با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت بررسی می‌شود.

تیتر۳: محمد دامادی امروز درباره بررسی حادثه تصادف نفت‌کش ایرانی با کشتی تجاری در نزدیکی سواحل چین، با تسلیت به همه ملت ایران، خانواده بزرگ دریانوردی و آسیب‌دیدگان حادثه سانچی که این عزیزان هیچ‌گاه فراموش نمی‌شوند، اظهار کرد: این حادثه تلخ بود حداقل همه مردم مطلع شدند که چه زحماتی کشیده می‌شود برای اینکه درآمد کشور کسب شود و چه خطراتی را این زحمت‌کشان متحمل می‌شوند.

 

وی بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است ابعاد مختلف این حادثه با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت بررسی شود.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون عمران مجلس نسبت به بررسی ابعاد این حادثه جلساتی را دارد، اضافه کرد: علت حادثه کاملاً با نگاه دقیق بررسی می‌شود تا عللی که حادثه تلخ را به وجود آورد مشخص شود.

 

این مسؤول تصریح کرد: باید جعبه سیاه بازبینی شود تا اینکه مشخص شود چه مواردی موجب شده که این اتفاق چگونه رقم خورده است.

 

دامادی در پایان گفت: با حضور وزرای مرتبط ابعاد این حادثه در کمیسیون عمران بررسی شده و گزارش آن به صحن ارائه دهند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو