کد خبر: 72933

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۵

پاشازاده:

بردمان مقابل پارس جنوبی را به مردم قائم‌شهر تقدیم می‌کنم/پارس صدرنشین را متوقف کردیم

تیتر 3: مهدی پاشازاده جمعه‌شب بعد از برتری تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری با بیان اینکه قبل از هر چیز از تماشاگران خوب ...

تیتر ۳: مهدی پاشازاده جمعه‌شب بعد از برتری تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری با بیان اینکه قبل از هر چیز از تماشاگران خوب جم که یک‌صدا تیم خود را تشویق کردند تشکر می‌کنم، اظهار کرد: جای طرفداران ما هم خالی بود و ای کاش راه نزدیک بود که آنها هم به ورزشگاه می‌آمدند.

وی افزود: ما امروز هم خوب حمله و دفاع کردیم و موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم و با وجود اینکه پارس صدرنشین جدول بود ولی ما آنها را متوقف کردیم و به هدفمان هم رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: از بازیکنان تیمم ممنون هستم و به آنها افتخار می‌کنم و این برد را به مردم قائم‌شهر تقدیم می‌کنم چراکه لیاقت آنها خیلی بالا است.

پاشازاده در پایان خبر استعفای خود را تکذیب کرد و گفت: من استعفایی ندادم و این شایعه را تأیید نمی‌کنم.

به گزارش تیتر ۳، تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با نتیجه ۴ بر ۳ در ضربات پنالتی از سد تیم پارس جنوبی جم عبور کند و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یابد.

بدین ترتیب پارس جنوبی جم بعد از سپاهان، پدیده، سایپا و ذوب‌آهن پنجمین تیم لیگ برتری لقب گرفت که از جام حذفی کنار رفت./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو