کد خبر: 17057

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۰

برخورد خودرو با تیربرق در آمل پنج زخمی بر جای گذاشت

برخورد یک دستگاه خودروی پژو 206 به تیربرق در آمل پنج زخمی بر جای گذاشت.

تیتر ۳: این حادثه امروز جمعه بر اثر انحراف خودروی سواری در جاده آمل به بابل رخ داد که سبب برخورد شدید با تیربرق حاشیه جاده شد و هر پنج سرنشین آن مصدوم شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که برای رهاسازی سرنشینان این خودرو ، ماموران امداد و نجات این سازمان وارد عمل شدند .
حسین نذیری افزود : ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشانی پس از دریافت این گزارش و حضور به موقع درمحل حادثه ، سرنشینان خودرو را که به خاطر شدت برخورد خودرو با تیربرق در آن محبوس شده بودند ، بیرون کشیدند .
وی ادامه داد : براساس مشاهدات مردمی ، سرعت بالای خودروی سواری و ناتوانی راننده در کنترل آن سبب بروز این سانحه شد.
مدیرعامل سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت که تمامی پنج مصدوم سانحه که یک زن و چهار مرد بودند ، با حضور عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان ۱۷ شهریور این شهر منتقل شدند.
نذیری با اشاره به اینکه جاده ارتباطی آمل به بابل یکی از محورهای پرتردد در مازندران است ، از رانندگان عبوری خواست به علائم رانندگی کنار جاده توجه کامل داشته و سرعت خود را با توجه به نصب این تابلو تنظیم کنند تا از بروز حوادث ناگوار پیشگیری شود.
جاده ۳۵ کیلومتری آمل به بابل به همراه جاده ساری به قائمشهر از پرتردد ترین جاده های بین شهری کشور از سوی مرکزکنترل راههای معرفی شدند ./ایرنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو